МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

+5
keti
Кидман
trpe
Тото
Александра
9 posters

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 7 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by trpe Вто Јун 05 2012, 14:07

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 7 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti Вто Јун 05 2012, 20:06

guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 7 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Саб Мај 11 2013, 17:52

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 7 321560_452558981489862_49448314_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 7 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by zbunet Пет Мај 24 2013, 16:15

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 7 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Пет Мај 24 2013, 17:49

-Ајде,лека ноќ!Поспијте,утре е празник!
-Да,ама ти си цел ден на работа!-малото,тажно. ceska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 7 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Чет Ное 28 2013, 00:16

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 7 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Саб Јан 11 2014, 19:17

Dragi moj sine,

Alkohol

Nemoj počet pit prije osamnaeste jer možeš prestat rast, organi će ti zakržljat a moždane stanice se prepolovit.
Kad i počneš, loči obazrivo, polako i inteligentno. Uvijek će se neko u škvadri zapit ko svinja, a nije nužno da to budeš baš ti.
I probaj pit kvalitetno a manje jer nije poanta popit najviše nego se najbolje zabavit.
Najveći je gušt sjedit pripit sa strane i gledat nekog kako jede čikove ili piša po mački.
Prije spavanja se zrigaj, napravi si sendvič, popij litru vode i eventualno popij kafetin ako vidiš da se sprema zlo. Mamurluk inače ujutro najbolje liječi sirutka.
Od alkohola ti garantirano raste škemba. Komadi ne vole škembe. Zapamti to.
Zašto ja pijem? Pa nije mi niko rekao ovo što ti sad govorim. Sad vrati tu pivu u frižider.

Droga

Sine, drogiraju se glupi ljudi. A ti nisi, niti želiš biti glup. Od trave će ti se smijat 15 minuta a onda ćeš dva sata bit u kurcu.
Od skunka će ti 20 minuta bit veselo, a onda ćeš tri sata bit u kurcu i još će ti pišalina smrdit 12 sati po šparogama.
Od bombona će ti se mantat i skakat i nećeš moći zaspat 8 sati, od koke će ti smrdit u ustima po hrenu i nakon sat vremena ćeš shvatit da si dao 100 eura da bi ti sat vremena bilo malo bolje ako si dobre volje ili dosta gore ako si loše.
Kao i sa svakom drogom, uostalom...
LSD rade neki sumnjivi tipovi u sumnjivim labosima i ako stave jednu jebenu kap više na taj list papira koji ćeš posisat da bi nakon toga vidio ljubičaste leptire kako ti gmižu po glaviću dok ti oko putuje na obližnji hrast - odeš ti u pizdu materinu. Mislim, ne ti. Tvoj mozak.
Ubrizgaš li si hors, dat će ti i injekciju s AIDS-om, pa da odmah prekratimo muke.
Samo te dvije stvari molim u životu. Ako se meni nešto dogodi, pazi na ostatak familije i nikad nemoj imat veze s drogom.
Hvala ti.

Seks

Seks je najbolja stvar na svijetu. Ali da ti sad dam svemirsku letjelicu i pustim te da voziš, zapizdili bi se u prvi asteroid. Tako je i sa seksom.
Trebaš prvo naučit neka pravila da bi onda uživao do jaja. Lako je jebat, ali je još lakše najebat.
Osim što možeš dobit neku gadnu boleštinu od koje ćeš morat ić piškit s čajnom žličicom a čike u bijelom će ti radit bris uretre (što ti nikako ne želim objašnjavat), vrlo lako možeš upropastit najmanje tri života ako ideš karat bez zaštite i ružna djevojka s tuluma zatrudni.
Prema tome pamet u glavu. Ne preporučam ti seks prije sedamnaeste, a ako ideš guzit bez kurtona, to ti je isto kao da jedeš šnenokle s poda javnog zahoda.
Neki kurac ćeš već dobit.

Žene

Sine, ovo malo penisa što ti lamaće među preponama je nešto što te razlikuje od osoba koje na tom mjestu imaju bužu. One su jako drukčije od nas. Čuvaj se žena. Nikad ni u jednoj ženi nećeš imat prijateljicu, jer se ili ti sviđaš njoj ili ona tebi, pa se neko izvlači na prijateljstvo samo da bi joj bio bliže. Ako se ona zaljubi u tebe, bit će ti dosadna i odjebat ćeš je kad nađeš neku s većim cicama. Ako se ti zaljubiš u nju, čim osjeti - ili će ti uzet sve pare i odjebat te, ili će te samo odjebat. Žene imaju taj fantastičan gen, da što si bolji prema njima - to će one bit gore. A neki se parovi i nađu.
Zato, Sine, budi muško, pokaži zube, i kad ima neki glupi prohtjev, nikad joj ne izađi u susret nego lupi šakom o stol.
Jer ćeš inače bit šupak ko tata.

Mjuza

Moj tata je imao problema sa svojim starcima kad je šezdesetih bubnjao u rok-bendu. Ja sam imao problema kad sam sa svojih 16 slušao Pistolse i Ramonese s popratnim zihericama i skakanjem po sobi (ponajviše kad sam opizdio glavom u štok).
Ti ćeš imat problema kad za 15 godina netom probuđen uđem nadrkan u tvoju sobu i čujem kako puštaš što god se već bude slušalo u proljeće 2021. što uostalom možeš očekivat od matore drtine koja ne voli opere osim ranih Mozartovih, ni jazz, dance, jazz-dance, rnb, soul, pjevačice općenito, rap, hiphop, rave,trance, one pedere s gelom u kosi i pičkastim glasovima gdi ih pjeva 5 a čuje jedan, hrvatske cajke u dopičnjacima, klapsku pjesmu s mandolinom, ljigavi pop, a od narodnjaka mi se povraća...
Jesam ti pričao kako si mi do 6 mjeseci najbrže znao zaspat uz AC udar groma DC i Deep Purple? I da si mrdo guzom i cerio se na Minimalizam? Uglavnom, imaš mojih 2000 CD-ova, kazeta i ploča pa ćeš valjda štogod i nać. A ako se i raspizdim, to je zato jer me pregazilo vrijeme i jer mrzim trendove.
Uostalom, snimio sam ti Misfits for babies i od prvog rođendana te tešem...

Tvoj tata
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 7 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот