МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te sakam...i sakam da ti kazam.......

+6
Emily
keti
Кидман
fragola
Александра
zbunet
10 posters

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? Пет Сеп 04 2009, 17:12


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Саб Сеп 05 2009, 00:43

So ti mislam da te najde bounce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пон Сеп 07 2009, 19:13

Daj mi, daj mi ziti se, daj miiii...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Вто Сеп 08 2009, 21:06

Ne maaj ma, te sakam !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Сре Сеп 09 2009, 18:31

не се замарај, штеди се, еден ден ќе има за кого
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Чет Сеп 10 2009, 08:30

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Polar-bear-funny-dog-death-hug
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? Пет Сеп 11 2009, 11:41

Сакам да ти кажам
и нема да те лажам
цел ден ќе те мазам
и везден ќе те пазам
и во оган јас ќе газам
само да те мазам. Te sakam...i sakam da ti kazam....... 713609

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Сре Сеп 16 2009, 16:46

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Love
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Пон Сеп 21 2009, 11:29

кој прв ќе попушти и каже - испаѓа од игра
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Нед Окт 04 2009, 15:30

Koga ke kazam takvo nesto vednas mi veli deka mi treba nesto i se ulizuvam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Чет Окт 08 2009, 17:49

Te sakam i sakam da ti kazam deka te sakam...i kaj si de da ti kazam?! Te sakam...i sakam da ti kazam....... 17174
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Саб Окт 10 2009, 00:21

Blaze si mi sto sum toj sto sum na taa
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? Саб Окт 10 2009, 22:23

јас не ти кажувам за да те потсетам, туку оти мене ми е убаво кога кажувам, те сакам
стварно

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пон Окт 12 2009, 13:07

Dodeka cistis po doma, samo na edno mesto mozam da ti pomognam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пон Окт 19 2009, 15:12

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пет Окт 30 2009, 00:30

Ne se duj, odi i kisni me oti kasnime
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Саб Окт 31 2009, 12:15

ke izbegam za da vidam koj ke trgne po mene Te sakam...i sakam da ti kazam....... 2352
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Саб Ное 07 2009, 13:15

Oti te sakam tvojata slika ja prepravam na foto shop da izgledas grda za nikoj da ne te posaka.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Пон Ное 09 2009, 21:39

Te sakam i sakam da ti kazam deka redno e i ti da me sakas!
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Чет Ное 12 2009, 18:34

доста е еден ред тули, не мора два :хаха:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? Пон Ное 16 2009, 13:22

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Istockphoto_3642798-cherry-in-hand

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пет Ное 20 2009, 23:08


Flash Toys at WishAFriend.com
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Нед Ное 22 2009, 12:48

...deka ke si go zaebes zivotot so bilo koja druga sto ne e ja! Te sakam...i sakam da ti kazam....... Icon_rr
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Нед Ное 22 2009, 19:44

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Сре Ное 25 2009, 19:44

дека ќе ти кажам

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Scientifique

... кога ќе дојде време :ѓаол:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот