МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te sakam...i sakam da ti kazam.......

+6
Emily
keti
Кидман
fragola
Александра
zbunet
10 posters

Страна 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Саб Jул 17 2010, 01:08

Коа ќе збеснеш тигрица не ти е рамна и морам да признам дека по малу и ме плашиш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti Саб Jул 17 2010, 01:39

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Tiger-girlfriend
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Нед Jул 18 2010, 11:52

Don't worry, be happy, I'll always be around backa
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Нед Jул 18 2010, 12:28

ич да не те боли igrac
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 17:07

Која си ја сакам, таа си ја ...трпам
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пон Jул 19 2010, 23:15

Кидман напиша:'cos yo ma man

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Istockphoto_8016860-girl-with-dog
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пон Jул 19 2010, 23:16

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 396122
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Пет Aвг 06 2010, 11:23

...Затоа што толку ми одговараш интелектуално,да тоа не е нормално zaljub(за другото не кажувам,ќе покажам)
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Саб Aвг 07 2010, 16:46

зашто си ѓубре покварено
и ако не знаеш да се носиш со шалите, тогаш да не ги правиш, оти после на крај излегува од играчка плачка
и јас ако можам да попуштам, можеш и ти, што дека си машко, да ти ебем тоа машко
и нема шанси сега да ти попуштам, мајмун еден скапан
и нема поголем инаетчија од тебе да се роди
и скарана ти сум за секогаш
и ич те неќам веќе

(ова со викање се чита, поточно со дерење ко ненормална)

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 15785
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Саб Aвг 07 2010, 16:47

Кидман напиша:'cos yo ma man

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Istockphoto_8016860-girl-with-dog


ОВА НЕ СЕ ВАЖИ!!!!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Emily Пон Aвг 09 2010, 22:56

TE SAKAM I TI SI ZNAES ZOSTO Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 396122
Emily
Emily


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Сре Aвг 11 2010, 10:20

Затоа што ми го разубави утрото...мммммм.........

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Istockphoto_7206285-awakening
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Чет Aвг 12 2010, 21:15

Нема да ти делам совети.
Ти си знаеш како е најдобро за тебе
Само немој да го обвинуваш после животот дека не ти пружил шанси кога ги пропушташ заради инаетот.
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пет Aвг 20 2010, 08:06

Ти си мој мајстор за пољупце
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Нед Aвг 22 2010, 11:05

затоа што ти си мојот питон

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 S2
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Сре Aвг 25 2010, 11:12

“ Те сакам“ е субјективен израз затоа што ги сакаме луѓето онолку колку
знаеме, но често во реалноста испаѓа дека треба да се замени со друг .
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? Сре Aвг 25 2010, 11:55

oti sakam da te sakam Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 539282

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Сре Aвг 25 2010, 20:31

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Чет Aвг 26 2010, 20:23

...forever
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Пет Aвг 27 2010, 13:01

те сакам ... и сакам да ти кажам ... уф, ... ова... ахам .. ало... женска ... па покажи малку знаци на живот, мајка му стара.

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Rhino-mating
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пон Aвг 30 2010, 19:58

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 5294.2471364
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Вто Aвг 31 2010, 17:27

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Image14
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Чет Сеп 02 2010, 16:13

Nit me volis,nit me drugom dajes kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пон Сеп 13 2010, 13:30

Коа ли еднаш ќе се пернеме без никакви грижи ? Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пон Сеп 13 2010, 15:44

Не си оди од мене оти ако ти текне да се вратиш нема да го најдеш тоа што го остави какво си беше Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 6 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот