МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te sakam...i sakam da ti kazam.......

+6
Emily
keti
Кидман
fragola
Александра
zbunet
10 posters

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti Пет Jул 22 2011, 11:17

Многу нешта сакам да ти кажам...ама секако ти ми ги читаш мислите и не ми се потребни зборови... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti Саб Jул 23 2011, 15:38

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 0
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Саб Aвг 06 2011, 14:45

Ако и’ кажеш на жена дека ја сакаш значи дека во неа имаш доверба повеќе од хирург кој треба да те оперира kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Саб Aвг 06 2011, 14:49

Ако замине, но сепак вели дека те сака значи заминува затоа што премногу те сака и не може ни денар да спечали така kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Сре Aвг 24 2011, 18:39

ја мислам кај да е ќе попушти Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 695411
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Чет Сеп 15 2011, 12:08

Ако некоја ти се допаѓа, а таа не знае, не и’ кажувај - нека пати, а нема да знае зошто kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Чет Сеп 15 2011, 17:11

Копнеам да ти се џитнам, се’ од мене да фрлам, врз kez тебе да паднам.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Чет Сеп 15 2011, 22:38

Eu desejo tu... sladoled
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Чет Сеп 15 2011, 22:58

lambendo Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пет Сеп 23 2011, 11:01

Високо на бината моето срце ја пее песната за тебе, а подолу е и придружниот вокал kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Нед Сеп 25 2011, 17:52

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пон Сеп 26 2011, 22:32

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Чет Сеп 29 2011, 13:19

Твоите усни некогаш имаат вкус на јагода, некогаш на мед. Но не знам зошто тогаш посакувам и смоква или слива kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пон Окт 03 2011, 17:29

E nema celo vreme po tvoe! kez

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Сре Окт 05 2011, 09:03

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Сре Окт 05 2011, 11:31

ЗАХИР
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Сре Окт 19 2011, 18:43

Ти, која ми го скрши срцето! Знаеш ли со колку жени морав да спијам за да те преболам?! kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Сре Окт 19 2011, 18:55

Aorist...ubo si pisal smesko


Последната промена е направена од hot nurse на Чет Окт 20 2011, 15:56. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Чет Окт 20 2011, 12:58

hot nurse напиша:Aorist...ubo di pisal Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 151405

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 497844 на кој јазик е ова??
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Чет Окт 20 2011, 15:59

Sorry,edna bukva kolku menuva seti se

Македонскиот аорист го градат само свршените глаголи.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Пон Окт 24 2011, 23:53

Не тагувај, не лути се и не грижи се: еден ден ќе се појави тој што го сонуваш и ќе те однесе на својот .... Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 762431
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Вто Окт 25 2011, 15:50

Не очекувај од мене лигавење на муабет, затоа што лигите ги чувам кога ќе те пробам jazik
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Сре Окт 26 2011, 08:30

...mu rece jazikot na sladoledot sladoled
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Вто Ное 08 2011, 14:31

Мило ми е што сум избраниот затоа што само ангелот може да бира smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 9 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот