МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кафичите низ Македонија

+3
Тото
Александра
zbunet
7 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by Кидман Пет Сеп 03 2010, 21:10

еј.... кога е Пиво ленд во Скопје?


Кафичите низ Македонија - Page 2 24133_331894629431_287258184431_3418427_5069431_n
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 22:34

zbunet напиша:Нема потажна глетка кога младо станало рано, рано и тргнало на работа.
Бљак ! Младо треба да има забава и секс преку цела ноќ и преку ден да
спие до 14.00, е тоа е младо !
Кога бев ,,младо,, kezакав цела ноќ и си одев на работа се втора и трета смена.Сега кога јас им праам распоред,исто ги стаам младите што акаат цела ноќ,се втора и трета смена како што им одговара.Така што во нашава работа...и волкот...и овците trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 13:25

Како не бев млад сега и ти да ми правеше распоред, а не тогаш све љубоморни и за инат, едвај женска да фатам (ај сеа, не е дека до толку ме биваше) Кафичите низ Македонија - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 15:46

Млад си ти сеуште kez само распоредот ти е ограничен...Се знае до кај смееш,инаку kamsik
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 15:50

Ко те бије, тај те боли Кафичите низ Македонија - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 15:52

Ми е гајле,мене никој не ме бије kez а можеби и нико ме не воли?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 19:26

Nikoj ne mi zaviduva kade izleguvam navecer, a i pari mi davaat za toa
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 20:01

paga smea Исто...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Пет Окт 29 2010, 10:31

Кафичите низ Македонија - Page 2 Funny_10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Саб Ное 20 2010, 13:02

Aj ma da drmneme us po edna

Кафичите низ Македонија - Page 2 914a2b10

I poslemto raduj se na perverzen
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by trpe Пет Јан 07 2011, 21:40

Во ресторан:
-Имате дива патка?
-Имаме питома, ама лесно може да ја изнервирам за тебе!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Нед Дек 04 2011, 19:52

Некогаш беа поскромни, но за сите имаше, сем за тие што не знаеа дека се хомосексуалци затоа што тогаш не постоеше тој израз kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Сре Мај 01 2013, 17:51

Вака си поминав последниот пат на журка tazen
Кафичите низ Македонија - Page 2 550052_356444264474061_548782506_n
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by the nurse Саб Мај 11 2013, 19:42

Како изгледа една просечна саботна ноќ на едно уфурано девојче од Македонија?

Околу 14h пишува на статус и ги тагнува другарките кои ништо не се подобри од неа. “Вечер лудницааааааааа, ќе бидеме главни” Од 14:05 до 18 следи шминкање, а почнува така како што ќе изнајмат авион за прскање на комарци кој ќе го натоварат со пудра. Е после тоа се шминкаат едно 2 саата од кои 45 минути плачат пред огледало пошто им се глеа бркот. После тоа кога веќе се готови и личат отприлика на мумифицираниот леш на фараонот Рамзес трети, почнува облакањето!
Недепилирани целулитни нозе со штикла 27цм, некое фустанче на кое нормално гзот и цицките се во прв план испрчени до максимум. Е од кога ќе се пицнат, се одлучуваат да се најдат кај една од нив која е сама дома затоа што родителите нејзини отишле во манастир да се молат на Господа више никад да не добијат такво дете.
Кога ќе се соберат, пијат флаша “квалитетно вино” oд сортата Демирхисарско лозје кое се пакува во пластична флаша од 3 и од 5 литри и одма почнуваат статуси во стил “drustvo se skupilo vino nas je ubilo” итн.. Сега кога се веќе страшно пијани (0.00002) промили. Тргнуваат према некоја дискотека. Со оглед на тоа дека секоја во неа има по 150 денари, нарачуваат водка сечена, и ја цуцлаат 3 ипол саати. Одеднаш нивната најомилена песна “Zato sto sam ti verovala slepo” … И почнуваат со играње како епилептичар на хероин.
И бидејќи веќе се напраени статива, додека џускаат се удараат со некои момци, а најзгодниот од нив изгледа како специјалец во руска нуклеарна подморница, а од џепот му виркаат клучевите вероватно од некоја X6-ка.
После некои 20тина минути, ова дебелава му забива јазик точно до тенкото црево и го изнесува надвор на мување. После 45 минути се враќа расчепатена како гуска, а иде ко на грбот да има плински бојлер.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by trpe Чет Сеп 19 2013, 09:23

Кафичите низ Македонија - Page 2 Seksi-10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија - Page 2 Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот