МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моќност

+5
the nurse
alisa
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Вто Aвг 10 2010, 16:15

Онаму каде што има многу паметни што поседуваат пари и контрола,државата цвета.Само некој нека ми каже каде е тоа? flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Сре Aвг 25 2010, 15:35

Ни ја сопреле водата на цела населба, цел ден нема, све това на клоци, се усмрдев
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by Александра Чет Aвг 26 2010, 14:08

Мојата моќност е отприлика 0,01 коњска сила.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Сеп 14 2010, 00:21

Моќ е да го спознаеш женското срце и да владееш со него Моќност - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Вто Сеп 14 2010, 00:25

zbunet напиша:Моќ е да го спознаеш женското срце и да владееш со него Моќност - Page 2 104553
Да знаеш дека е така,прво спознај го...за владеење малкумина успеале. trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Сеп 14 2010, 00:28

Се’ што било утнато кај Адам било поправено кај Ева. Така викаат феминистките. Моќност - Page 2 497844
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Саб Сеп 18 2010, 18:35

,,Оние што победуваат,како и да живеат,никогаш не се срамат од тоа,,-Николо Макијавели
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by Александра Пон Сеп 20 2010, 20:05

и кога правиш нешто и кога не правиш ништо, некој се радува а некој се лути.
значи, имаш моќ со самото тоа што постоиш kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Пон Сеп 20 2010, 21:38

МОЌНО! guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by Александра Пон Сеп 27 2010, 00:45

Страшна е моќноста на некои луѓе. Имаат демонски шарм што разоружува. Ќе те натераат да се соблечеш гол на пладне на плоштад само за да ги задоволиш нивните каприци. И кога ќе го срозиш своето достоинство на нула, само ќе се насмевнат со презир и ќе ти свртат грб.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Окт 05 2010, 14:09

Моќ значи пари. Парите ти обезбедуваат моќ да сексаш кого сакаш, а тие што велат дека не би сакале секс со тебе тоа е оти не би ти паднало на памет да им побараш
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Вто Окт 05 2010, 15:03

zbunet напиша:Моќ значи пари. Парите ти обезбедуваат моќ да сексаш кого сакаш, а тие што велат дека не би сакале секс со тебе тоа е оти не би ти паднало на памет да им побараш
Не знам колку е моќно да знаеш дека е некој со тебе поради пари,а те гледа гадливо! Моќност - Page 2 770493
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Окт 05 2010, 15:08

Се’ е навика. Кога оној вампирон од плејбој може да го сакаат 6 жени кои можат и внуки да му бидат.

Во стереотипните женски описи за солиден фраер никогаш не се пропушта да се спомне дека има и пари.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Вто Окт 05 2010, 15:16

Види сега, парите се ...за да се трошат.И да се живее нормално,а оној вампирон од Плејбој може само да се слика,девојчињата околу него кој знае кој ги работи Моќност - Page 2 151405
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Окт 05 2010, 15:19

Затоа тие го работат и ич не му смета. И да не може ќе го лигават и гњават. А прашање е дали не може од едноставна причина што можеби е природно надарен, а можеби е до дел од медицината која сеуште не е обелоденета
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Вто Окт 05 2010, 15:29

Па, се прават некои работи на тие вампирите во Холивуд,што се за болни луѓе,а на овие здрави им се прават третмани за враќање на биолошкиот часовник.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Окт 05 2010, 15:35

Абе недомаќини, да не знаат ајварче да направат до 02 h наутро ? Абе тоа е доживљај ! Моќност - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by trpe Пет Окт 15 2010, 13:59

Моќност е ако сте во состојба да искршите чоколадо на парчиња со сопствени раце, а потоа да изедете само едно парченце.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by Кидман Пет Окт 15 2010, 14:02

trpe напиша:Моќност е ако сте во состојба да искршите чоколадо на парчиња со сопствени раце, а потоа да изедете само едно парченце.

оооооо.....тоа ни Чак Норис не го може Моќност - Page 2 538444
шо ти е тебе? да не си луд???
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Пет Окт 15 2010, 15:56

Кидман напиша:
trpe напиша:Моќност е ако сте во состојба да искршите чоколадо на парчиња со сопствени раце, а потоа да изедете само едно парченце.

оооооо.....тоа ни Чак Норис не го може Моќност - Page 2 538444
шо ти е тебе? да не си луд???
Можеби јас сум луда или моќна,кога тоа го можам без проблем. kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by Кидман Пет Окт 15 2010, 16:12

oooo mighty Hoty Моќност - Page 2 296950
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by trpe Пет Окт 15 2010, 16:15

Значи сепак имало некој што е помоќен и од Чак Норис Моќност - Page 2 104553

Браво за тебе кога можеш така!!!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by Кидман Пет Окт 15 2010, 16:18

У ствари, моќност е да отвориш чоколадо (шо им го донеле гостите на децата) и цело да го излапаш, без око да ти трепне, њами њами...
е шо, Хоти, ти можеш така?
ај признај си сега пред сите!!!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Пет Окт 15 2010, 17:12

Кидман напиша:У ствари, моќност е да отвориш чоколадо (шо им го донеле гостите на децата) и цело да го излапаш, без око да ти трепне, њами њами...
е шо, Хоти, ти можеш така?
ај признај си сега пред сите!!!
paga smea E за тоа ,не сум моќна.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Пон Ное 01 2010, 11:43

Парите и моќта се најлошиот начин да си ги поправиш комплексите, затоа што тие можат да те одведат само во лудило.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 2 Empty Re: Моќност

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот