МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моќност

+5
the nurse
alisa
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by Александра Нед Јан 16 2011, 14:41

колку и да и` ја цени, факт е дека нејзината е една од многуте, а една ластовичка не ја прави пролетта koj
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Пон Фед 21 2011, 16:00

Кој со шарм напаѓа, сам во дупка упаѓа.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by keti Чет Мар 10 2011, 09:51

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by Кидман Чет Мар 10 2011, 10:06

zbunet напиша:Кој со шарм напаѓа, сам во дупка упаѓа.

ma jok - kurtuluva od odzemanje vozacka Моќност - Page 4 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Мај 03 2011, 08:35

Nerabotni denovi se teski za onie na pozicija zatoa sto doma se opozicija smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by keti Чет Мај 05 2011, 12:03

Dolores Cannon – Nova zemlja, frekvencije, vanzemaljci, kako se transformirati


Intervju s Dolores Cannon.

Dolores Cannon je istraživač prošlih života i psihoterapeutkinja koja liječi svoje pacijente kroz hipnozu. Specijalizirala se za „Izgubljeno Znanje“. Njezini korijeni rada s hipnozom počinju već 1960.-te god. Za terapiju prošlih života specijalizirala se davne 1979. Njena saznanja više su nego fascinantna...............


http://2012-transformacijasvijesti.com/opcenito/dolores-cannon-nova-zemlja-frekvencije-vanzemaljci-kako-se-transformirati/
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Чет Јун 09 2011, 22:57

Od site povici najglasen e povikot na prirodata... za u WC na primer ajde be
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by keti Вто Јун 21 2011, 08:15

zbunet напиша:Моќ е кога саканата на раце ја носиш кон креветот во најодалечената соба.

Е ова е навистина моќ...Збунет, дали си ти толку моќен... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Јун 21 2011, 10:00

Sreka ne ziveam vo zamok kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by keti Сре Јун 22 2011, 08:26

А кој го вели тоа???... Види малку подобро...
kez guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by keti Сре Јун 22 2011, 08:27

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Сре Jул 06 2011, 08:41

Nasekade okolu nas ima znaci koi bi mozele mnogu da ni' pomognat vo zivotot, ama aj idi pa razberi gi kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by keti Сре Jул 06 2011, 12:07

kez guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by keti Чет Jул 07 2011, 09:50

Времето низ векови ме научило дека кога го следам внатрешниот глас секогаш правилно постапувам... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by Александра Чет Jул 07 2011, 18:01

моќноста се мери со коњски сили

Моќност - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQSxGOHEX27_JbeUanHYzm9gIYxijW63xrKgcF2dbnT5MMWanOv
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by keti Чет Jул 07 2011, 23:52

Тоа што ми е дарено само мене ми е дарено затоа што го користам само за добри цели... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by keti Пет Jул 08 2011, 21:09

Ви подарив 10 мои слики со наслов "Апстрактна трансформација во 10 нивоа, од ниво 1 - 10"...кои ги објавив во темата"Ваши дела уметност без граници" и ве поздравувам до следното видување после годишниот одмор... trepka guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Пет Jул 08 2011, 21:45

guska backa vinozito
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Jул 26 2011, 09:06

Umot go koristi minatoto za da pravi asocijacija zaradi orientacija kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Вто Jул 26 2011, 15:31

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Пон Aвг 15 2011, 13:04

Koga ke ja dostignes celta veke ne ti izgleda tolku vazna i koga ke ja presmetas cenata ispaga deka si mozel da si kupis i poubavi raboti kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by keti Вто Aвг 16 2011, 10:13

Моќност - Page 4 104553 Моќност - Page 4 125943 Моќност - Page 4 396122
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by Тото Вто Aвг 16 2011, 11:44

zbunet напиша:Koga ke ja dostignes celta veke ne ti izgleda tolku vazna i koga ke ja presmetas cenata ispaga deka si mozel da si kupis i poubavi raboti Моќност - Page 4 104553

Koga ke ja fatis Jenifer Aniston ke si reces pu bre, sum mozel i Andjelina Dzoli Моќност - Page 4 104553, a moze i Bred Pit Моќност - Page 4 301497
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Сеп 06 2011, 00:16

Ako padne moras da ja povtoruvas postapkata i ednas mora da ostane kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Вто Сеп 13 2011, 00:07

Моќта на интернетот е неверојатна и ...застрашувачка


the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност - Page 4 Empty Re: Моќност

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот