МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мој роден град

+4
Тото
Кидман
kazablanka
zbunet
8 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Мој роден град - Page 2 Empty Re: Мој роден град

Пишување by zbunet Нед Окт 16 2011, 10:49

smeenje
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Мој роден град - Page 2 Empty Re: Мој роден град

Пишување by zbunet Пет Ное 04 2011, 21:42

Rasposlano zolto lisje kako kosa od plavusa. Goli drvja pred nas gordo stojat kako goli zeni kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Мој роден град - Page 2 Empty Re: Мој роден град

Пишување by Тото Саб Ное 05 2011, 01:03

Гостин напиша:Кога повторно би сте се родиле, во кој македонски град би сакале да биде тоа ?

Струмца Мој роден град - Page 2 762431
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Мој роден град - Page 2 Empty Re: Мој роден град

Пишување by zbunet Саб Мај 19 2012, 15:30

Niz gradov cesto mozat da se sretnat faci koi so izrazot velat: " Site vie ste seljaci, a ja ne sum od tuka" kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Мој роден град - Page 2 Empty Re: Мој роден град

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот