МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што е најважно за успешна врска?

+6
Кидман
Тото
fragola
trpe
Александра
zbunet
10 posters

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Вто Апр 19 2011, 20:03

Abe treba da se znae koj e glaven kez

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Weird_10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by the nurse Вто Апр 19 2011, 21:18

affraid

Имаш право, ѕверот и убавицата еден без друг се ништо.


Последната промена е направена од hot nurse на Чет Апр 21 2011, 11:10. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Сре Апр 20 2011, 00:45

Доколку таа сфати дека нема да најде друг таков како него оти е смотана и тој сфати дека не може воопшто друга да фати оти е смотан. kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by the nurse Сре Апр 20 2011, 21:16

Смотаните најбрзо се смотуваат. kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Вто Мај 03 2011, 21:49

Кога ти доаѓа, ти расте возбуда и многу и’ се радуваш kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра Чет Мај 05 2011, 20:12

врска без комуникација е без врска
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Вто Мај 17 2011, 15:20

Јазикот е побрз од умот и затоа побрзо се наоѓа со друг јазик од колку умот да најде сроден на него. smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti Вто Мај 17 2011, 17:17

За успешна врска е важно, ништо да не ти биде важно...така полесно минуваш низ се'... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by the nurse Вто Мај 17 2011, 17:26

bravo
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti Вто Мај 17 2011, 17:29

kez fala guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Пет Јун 03 2011, 15:58

Koja kako ke te sfati taka i ke te primi smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti Нед Јун 12 2011, 06:27

За успешна врска најважна е Љубовта... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Пет Јун 24 2011, 09:14

Ako ne ti lezi nema sto da se zamaras kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti Пет Јун 24 2011, 18:54

АКО НЕ ТИ ЛЕЖИ НЕМА ШТО ДА СЕ ЗАМАРАШ kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Чет Јун 30 2011, 17:50

Cesto lugeto se zasakuvaat so tie koi im se blisku, a fantaziraat za onie koi im se daleku kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра Чет Јун 30 2011, 21:35

да пуштите кога ќе престане да биде успешна
Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Let-go
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Пет Jул 01 2011, 10:39

Додека сеуште владее:“ Да има куќа и пари “, љубовта сеуште ќе биде само теорија. Таа демагогија ни’ е проклетство од старите, а не наследство zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti Пет Jул 01 2011, 21:00

За успешна врска е најважна љубовта... jazik
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Саб Jул 02 2011, 10:48

So e razlika pomegu macka i zena? Macka ako ja ostavis kaj bogat pak ke ti se vrati kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti Саб Jул 02 2011, 15:20

Ако жената ја оставиш кај богат, таму ќе си остане... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by the nurse Саб Jул 02 2011, 20:17

Da im e interesno na dvajcata smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Нед Jул 03 2011, 11:15

Ako imate ljubov makata ve povrzuva, ako nema ljubov togas ve odvrzuva smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра Нед Jул 03 2011, 11:34

Freedooom! FredOOOM !! ...

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcT59wV02Wx-bymh96Ukt73D0kMYtq5MfuNovMfwmaabrNJJFY-J
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Нед Jул 03 2011, 11:37

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Тото Нед Jул 03 2011, 11:44

Кај што има must - нема freedom
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 8 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот