МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што е најважно за успешна врска?

+6
Кидман
Тото
fragola
trpe
Александра
zbunet
10 posters

Страна 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by fragola Сре Окт 28 2009, 19:46

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 OldCouple
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by ?????? Сре Окт 28 2009, 20:56

хахахахаха.... се гледа дека имале долга и успешна врска
еее, ме изнасмеа мори фраголче

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by fragola Сре Окт 28 2009, 21:00

Uspeal dedovo da izdrzi...a bogami i babata bi donela ista odluka Што е најважно за успешна врска? - Page 2 173181
Znaci ednoumie gi drzelo vo vrska tolku vreme Што е најважно за успешна врска? - Page 2 806431
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Чет Окт 29 2009, 21:35

Ednoumie e koga samo edniot pravi sto saka - monogamija, vo demokratija i dvajcata - poligamija
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Чет Окт 29 2009, 21:37

Ako izneveri, ne kaze, no se pokae, isto kako da ne bilo. Што е најважно за успешна врска? - Page 2 487785
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Чет Окт 29 2009, 21:44

Na Trpe partnerot mora da ima dobra linija
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Тото Саб Окт 31 2009, 00:30

Кај нас готви баба ми и на секое јадење ме прашува арно ле е? а јас велам малко те е загорано а она се смее затоа шо знае - таа е шифрата дека е ок како и секогаш
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра Саб Окт 31 2009, 19:28

контрацепција
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Нед Ное 01 2009, 20:30

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Amour.smileysmiley.com.23
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by fragola Нед Ное 01 2009, 23:00

Da umees da gledas na dlanka i niz prsti
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by trpe Вто Ное 03 2009, 11:34

Понекојпат тешко ми оди одвојувањето на жолчки од белки, па си купив помагало

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Pic70685
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Вто Ное 03 2009, 23:30

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Alacuisine
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Сре Ное 04 2009, 00:10

При вашите односи да бидете чисти Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Bainadeux
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by trpe Сре Ное 04 2009, 12:14

fragola напиша:Da umees da gledas na dlanka i niz prsti

Verojatno nekojpat treba da gledas i niz dlanki Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Icon_pale
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Сре Ное 04 2009, 12:51

Ima i takvi na koj treba da im progledas niz prsti zatoa sto se naivni prestapi na malo dete, a ti gi duvas kao balonista
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by trpe Сре Ное 18 2009, 12:41

Како најлесно да излупите јајце

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Сре Ное 18 2009, 16:14

Koj nema baba, meso nema da vidi.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by fragola Сре Ное 18 2009, 18:06

Na sekoj sto mi gotvel sum mu go zbiberila jadenjeto Што е најважно за успешна врска? - Page 2 487785
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Чет Ное 19 2009, 22:18

Mislam deka ova e mnogu slicno so odnesuvanjeto na zenite so mazite...i zatoa sekogas insistiraat na predigra...t.e. na predjadenje de...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by fragola Нед Ное 22 2009, 12:45

Da ne te vrzuva i obvrzuva Што е најважно за успешна врска? - Page 2 487785
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by fragola Нед Ное 22 2009, 13:02

Da se izneveruvaat redovno, najmalku 10 godini po red i nikoj za nikogo da ne doznae Што е најважно за успешна врска? - Page 2 806431
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Нед Ное 22 2009, 19:37

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра Саб Ное 28 2009, 14:35

... и кафе кога си здрава :кез:

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Funny-pictures-evil-latte
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 2 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот