МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

+5
keti
Кидман
trpe
Тото
Александра
9 posters

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti Пон Јун 06 2011, 00:06

kez guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by trpe Чет Јун 09 2011, 15:02

Внимавајте да не го згрешите роденденскиот подарок оти... РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 762431


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Нед Јун 12 2011, 10:58

Uopšte nije važno imaš li neuredne džepove, neurednu frizuru i domaće zadatke.
Najveća nevolja na svetu je, sine moj, imati neuredan um.
Miroslav Mika Antic
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti Нед Јун 12 2011, 16:56

Децата се нашето најголемо богатство и треба да се бориме за нивната иднина... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Пон Јун 13 2011, 21:24

So maloto ne ocekuva nekoja intervencija vo bolnica.Na site ni e tesko...golemiot mu veli ...ne se sekiraj ke bide se vo red,PA MAMA TAKA RECE... smesko
Znam...no,dosaden si veke stopati mi go povtori toa...
Da,STO PATI... ZATOA STO TE SAKAM guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti Пон Јун 13 2011, 22:54

А за што се работи hot nurse...за каква интервенција се работи...што му е на детето?
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti Вто Јун 14 2011, 08:42

tarumba


Последната промена е направена од keti на Сре Фед 15 2012, 02:24. Мислењето е променето 1 пати
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Сре Јун 15 2011, 11:58

Se' e vo red...Blagodaram na prasanjeto Keti guska
Vazno...brzo zavrsi...i ke pomine...PA MAMA TAKA RECE...STO PATI smesko
Najvazno e sto koga se' zavrsi...namesto placki rece:VI BLAGODARAM NA SITE! vinozito
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti Сре Јун 15 2011, 17:08

trepka guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Вто Јун 21 2011, 20:10

Ако не си мирен ...Марсовците ќе ја земат МАМА smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti Пет Јун 24 2011, 19:34

tarumba


Последната промена е направена од keti на Сре Фед 15 2012, 02:25. Мислењето е променето 1 пати
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Саб Aвг 06 2011, 11:54

Децата секогаш ја кажуваат вистината,посебно кога возрасните ја премолчуваат
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Чет Aвг 11 2011, 23:13

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман Нед Сеп 04 2011, 02:18

Син ми ме надрасна (убав тој на мајка), а последниве два три месеци еднаш дневно застануваме пред огледало и ги тегниме вратовите, кој е повисок.
И сега му е финта да ми вика, - Седи мала, можам бурек од глава да ти јадам!

п.с. убав тој на мајка РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 168840
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by zbunet Нед Сеп 04 2011, 11:37

Neka e zivo zdravo guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Саб Сеп 24 2011, 21:06

Najbliskite moze da te dovedat do ludnica,no nekoi dobri lugje od tamu mozat da te izvadat smesko

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Нед Сеп 25 2011, 17:36

Зошто сме такви какви што сме...поради некои работи закопани во детството


the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Вто Окт 04 2011, 01:12

Мајката се сака најмногу затоа што само од нејзиниот живот детето излегува,сите други жени влегуваат и излегуваат...привремено,во животот на човекот.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by trpe Сре Дек 07 2011, 13:53

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by trpe Сре Дек 14 2011, 11:50

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Чет Дек 22 2011, 21:08

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман Саб Јан 14 2012, 22:57

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 316726_2437976158570_1526741997_32656788_1874711787_n
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Пет Фед 10 2012, 17:25

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Пон Мар 05 2012, 16:53

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by zbunet Пон Мар 05 2012, 20:29

Епа чорба, епа оти низок стандард па ги кочиме децата да не искршат нешто или искинат zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 6 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот