МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

+5
keti
Кидман
trpe
Тото
Александра
9 posters

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by trpe Сре Апр 28 2010, 14:40

Најголемиот изум за тишина во куќата

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 24240660
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман Вто Мај 11 2010, 21:21

ќерка ми сакала сама да се тушира и еве ја сега се соблече гола и ми филозофира дека е голема
хмммм..... ако се истушира сама, јас ќе си поседам на компјутер
хмммм..... а мала е

да станам или не,..... да станам или не.....

ќе се прошлака само

хмммм.....
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by trpe Вто Мај 11 2010, 22:44

Како така, битно сама ќе се тушира, а јас уште не се туширам сам. Секогаш барам да ме тушира, а јас само да уживам РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Douche10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман Вто Мај 11 2010, 22:47

експериментот беше успешен - пееше на цел глас РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 102428

ама јас не можев да си седам на компј. - морав да ја гледам и да не се мешам
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by trpe Вто Мај 11 2010, 22:57

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 23_5_110 РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Smiley38 РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Smiley39 РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 09
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман Сре Јун 09 2010, 19:05

дали и вашите синови ги носат фармерките на половина газе? РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 156273
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман Пет Јун 11 2010, 00:42

Ќерката си игра пред зграда, излегува мајката на тераса и вика
- Ајде мамичке дооооомааа.....
- Зоштоооо? Ми студи?
- Не, ти се јаде!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман Пет Јун 11 2010, 16:59

син ми ми е пријател на фејсбукЈас


мами, јадевте супа?

15:45E

mamo

15:47Јас

м?

15:49Е

nema da jadime !!!
si zaminaa zenskive

15:50Јас

ги зеде баба?
а сине?

15:50E

da be mamo

15:50Јас

ами ти јадеше супа?
сине!!! не бегај од темата СУПА
мајка се слуша
ггггррр......
мене никој не ме слушааааа....
мене никој не ме сакаааа.....
јас сум тажна мајкаааа....
сине....
СИНЕЕЕ....
аљо
НЕМА УТРЕ ЏЕПАРАЦ!
Е ЦВРЦ!

15:54E

a
abe mamo
igram strategija ne mi kazuvaj supi
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Саб Јун 12 2010, 22:06

,,Вашите деца не се ваши деца.Тие се синови и ќерки на копнежот на Животот по самиот себеси,,-Калил Гибран,,Пророк,,
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Нед Јун 13 2010, 17:12

Мислев заврши школото , ќе се опуштиме.Еве ги сега,ги избркав од компјутер,се тепаат со перници,детската е лом.Кај се напив вино за ручек,ќе си легнам,што сакаат нека прават.И јас сум на распуст...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман Сре Jул 07 2010, 17:24

син ми е рапер демек
вчера сабајле, станал и пуштил рап музика на цел глас, а маж ми се спрема за на работа. И му влегува во соба и му рапува и тој како него, јеа мен...
син ми го гледа и му вика,
- море тато, каков рапер си со ова кошулчево и со панталончињата
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Александра Пет Jул 09 2010, 13:05

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 22hwfn
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Александра Нед Jул 11 2010, 13:46

Мала семејна собиранка во „Дукат“.
Машките мезат, а женските стигнаа до благото.

Внука ми: Тето, како се вика тортата?
Мајка ми: Ти кажаа веќе еднаш де - чист кејф. (cheese cake)
Јас: iznenad Мамо ма? paga smea

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 W19-cheesecakestrawberry1

Мајка ми guska е домаќинка прва класа ама оваа глобализацијата usramen ја усрами жената


Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман Сре Jул 14 2010, 01:10

кога ми е премногу тежок товарот, паѓам и физички и психички, ама морам да продолжам зашто нема кој друг,
единствена личност на која секогаш можам да рачунам е мајка ми
боже, си викам, како нејзе никогаш ништо не и е тешко?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Сре Jул 14 2010, 15:33

Изгледа не слушало малото деновиве(-Па ти си барем мед.лице,не ти е гајле за себе,-Не,тебе не ти е гајле за мене!За тебе,за мене па уз муабет ќе извадиме ,, лански праски,, и така безвезе расправии...) Зборот ми беше, станувам сабајлево и наоѓам ливче од малото:GETWELL Мамо и ( малку понатака со помали букви) и Тато... iznenad Ме изеде и срам и жал...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by zbunet Сре Jул 14 2010, 21:04

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 125943
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Сре Aвг 04 2010, 22:51

Не им кажуваме бајки на децата,дека постојат змејови.Тие тоа го знаат.Им кажуваме бајки да научат дека змејовите можат да се победат. vinozito
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман Сре Aвг 04 2010, 22:58

hot nurse напиша:Не им кажуваме бајки на децата,дека постојат змејови.Тие тоа го знаат.Им кажуваме бајки да научат дека змејовите можат да се победат. vinozito

wow...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by zbunet Сре Aвг 04 2010, 23:02

Sto ne sum dete na nekoi vakvi majki, pa, pa...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Сре Aвг 04 2010, 23:16

Благодарам,на двајцата backa
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by zbunet Сре Aвг 04 2010, 23:19

Гарант муж ти те барал со детектор меѓу толку жени за да те узме
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман Сре Aвг 04 2010, 23:26

детектор за бомби
wow...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Сре Aвг 04 2010, 23:40

paga smea Сега се кае,ама касно е...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by zbunet Сре Aвг 04 2010, 23:42

Не очекувал дека имаш толку многу барут РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 301497
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse Чет Aвг 05 2010, 00:02

Е да,јас само дома се лутам и викам.Надвор ме знаат ,,Добринка,, paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - Page 2 Empty Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот