МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

+4
kazablanka
Кидман
Александра
zbunet
8 posters

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Нед Апр 17 2011, 17:51

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Александра Сре Апр 20 2011, 00:18

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe Сре Мај 04 2011, 15:57

PRRRDDDDDDD!!!!


BRRRRRBBRRRRRBBRRRRLj!!!!!!!


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe Чет Мај 05 2011, 11:43

Дедото му вели на внукот:
- Брзо, скриј се, доаѓа учителот, а ти денес не отиде на школо!


На тоа внукот:
- Ти скриј се, јас сабајлево им се јавив дека си умрел.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe Чет Мај 05 2011, 11:47


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Вто Мај 10 2011, 10:17

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 174541_orig
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe Вто Мај 10 2011, 10:23

Ааааааа, има уште, ова е најдобрата фотографија БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 695411


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Вто Мај 10 2011, 10:24

A,да... kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Вто Мај 10 2011, 10:25

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Сре Мај 11 2011, 20:38

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Чет Јун 02 2011, 19:44

Малото на тестот по ЗО,роднински врски:
-Како се вика братот на мајката?
-Мајка ми нема брат.
-Како се вика жената на чичкото?
-Имам само тетини и тетки. iznenad
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Ииииииииии, дај пиво...

Пишување by trpe Вто Јун 07 2011, 16:12

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Emot1711

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Вто Јун 07 2011, 16:15

Колку е возбудливо детството кога возиш точак со километри за да им кажеш на другарите како си видел жаба kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Сре Јун 08 2011, 09:33

Многу се напредни денешниве деца...за 9-ти роденден,женски да ти подаруваат парфеми smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe Пет Јун 17 2011, 11:42

Постојат два одговора:Или детево е гладно, или е швалераш БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 497844

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Пет Јун 17 2011, 11:44

Сега е гладно,после ќе биде швалераш smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Пет Јун 17 2011, 11:46

Da se nemalo kontrola nad sebe kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by alisa Пет Јун 24 2011, 16:00

alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Пон Јун 27 2011, 11:30

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by keti Нед Jул 03 2011, 12:15

Јас не видов дека овде се работи за гладен лав... trepka
Овде постои некаква друга врска која го поврзува детето со лавот...Би рекла мајчинска или родителска или заштитничка врска или едноставно љубов... trepka А што мислите вие мекичари... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Саб Aвг 06 2011, 12:02

Кога бисерчињата се претвораат во БИСЕРИ...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Чет Aвг 11 2011, 23:18

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Нед Aвг 14 2011, 23:50

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by keti Пет Aвг 19 2011, 19:12

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Нед Aвг 21 2011, 13:42

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 7 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот