МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

+4
kazablanka
Кидман
Александра
zbunet
8 posters

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by keti Нед Aвг 21 2011, 13:51

kez guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by keti Нед Aвг 21 2011, 23:11

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Kako moite decki go pominaa letniot raspust...

Пишување by the nurse Нед Сеп 04 2011, 18:01

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty I uste...

Пишување by the nurse Нед Сеп 04 2011, 18:04

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Пон Сеп 05 2011, 13:29

ова детево горе (убав тој на мајка) чие е? БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 897446
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Пон Сеп 05 2011, 14:04

На мама и тато smesko
Сака да биде филмаџија,за специјални ефекти... grom
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Вто Сеп 20 2011, 20:35

Ќерка ми пишува по македонски : - Маааамо.... дедо се пишува со голема или со мала буква?
а син ми итрецот - Зависи дали е дедото голем или мал БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Сре Сеп 21 2011, 19:42

син ми почна да зборува како Гарфилд
и со интонација и со финтички
јас се газам од смеење, а малата мафта со рацете и како навиена повторува - boys!!!...bjlak
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Пет Сеп 23 2011, 19:07

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Вто Окт 04 2011, 11:55

- Мамо, ај да честиш
- Ајде. За што
- Си фатив женска
- пппффф... ами тогаш ти треба да честиш, зошто јас
- оти оваа е по твоја мерка - одлична ученичка е, хаахахах....
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Вто Окт 04 2011, 21:12

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Чет Ное 17 2011, 23:44

-Za da se napravi dobra reklama,treba da bide kratka ,duhovita i da ima nesto vo nea sto asocira na sex.-sin mi. ripka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Нед Дек 11 2011, 15:45

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Сре Дек 28 2011, 19:06

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQ-VI8fQuNjwnv9FHtXWP50e1HVbhbq6hdAeyxvng66OVhBfl2ZWbujgLmQ
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Нед Јан 15 2012, 20:20

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Нед Дек 09 2012, 19:20

Shto si taka besen?-go prasav maloto.I'm pubertating! smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Саб Мар 30 2013, 11:31

-Мамо ај да разговараме
-Ај
-Шо мислиш, кој да ми биде симпатија?
-Не знам мамице, тоа ти ќе си одбериш
-Ама нема кој. Никола не може, Марио не може, Леонид не може...Лука не може...Константин не може...
-Е зошто не? Ниеден не ти се бендисува?
-Абе не тоа, туку... сите ги имам затепано!(Пази го зборов - Затепано!
Мулан таа на мама)
БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Саб Мар 30 2013, 18:07

Koga bev mal nadimak mi bese " Slonce" kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Нед Апр 28 2013, 11:46

Zboruvavme da gi batalime mastikite,poradi aspartamot i to...

-E toa bi go narekol shitception!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Чет Јун 20 2013, 23:41

Школски бисери од алманахот на син ми:

Главен град на Африка?
Не можам да зборам,ме боли гласот!
Умре мртов човек
Не ме нервирај,ќе те самоубијам!
Сврти право!
Не се збори со отворена уста
Во пицата има шампиони
На гладно не се јаде
Слушај како свети,до тука мириса
Цевка е шипка низ која е провлечена дупка
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 8 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот