МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

+4
kazablanka
Кидман
Александра
zbunet
8 posters

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe Саб Мар 27 2010, 22:40

Кидман, тебе изгледа никогаш не може да ти биде досадно БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 503924
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Нед Мар 28 2010, 14:22

никогаш, баш никогаш
дури ни кога сакам малку да се излежавам и да не знам што да правам со себе
нема шанси
досадно? што е тоа? некој странски збор? треба да проверам во Вујаклија
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Нед Мар 28 2010, 17:19

Vrednata taa БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 655995
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Нед Мар 28 2010, 17:38

ЧИЧКО ЗБУНЕТ, ШЕГИ БИЕШ ТИ СО НАС, А?

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Ghana-mother-child-nh3
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Нед Мар 28 2010, 17:44

Cicki te izele, od kaj ja cicko ? !!! БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 336123
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Нед Мар 28 2010, 17:49

па ја за помлад да си мислат дека си, де....

п.с. (хехе...)
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Нед Мар 28 2010, 17:51

He e smesno ama ic БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 205714
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Нед Мар 28 2010, 17:54

1:0 БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 693179

hihihihi...
hohohoho....
hahahaha....
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Нед Мар 28 2010, 17:59

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 70437 сеа ке пишам тужба и ке се видиме на суд БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Juge10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Нед Мар 28 2010, 18:11

обџекшн сстејн
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Нед Мар 28 2010, 18:13

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 991183 и ке си имам парички многу,а ти БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 219937 за да преживееш
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Нед Апр 04 2010, 11:37

Во Скопје на гости кај тете
- Денес ќе одиме на Водно!
- Јас не идам!
- Зошто миличка?
- Ќе ми се изводенат чорапчињата
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Вто Апр 06 2010, 22:20

Син ми, видно загрижен:
- Мамо, ситуацијава станува сериозна! Треба да превземеш нешто пред да биде касно! Мислам дека сестра ми полека-полека станува шмизла!!!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Сре Апр 28 2010, 11:55

- Мамо, онај Петар денес ми рече дека сум му женска. БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 361380 И јас го накажав на служителите!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Сре Апр 28 2010, 12:00

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 503924 ...taka mu treba
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Чет Апр 29 2010, 17:45

а денес Петар и рекол дека таа му е женска, а Ана му е помошник женска

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 503924 луѓе, многу ми се смешни овие бисерчиња со Петар, ако сум ви досадна не пишувам веќе
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe Чет Апр 29 2010, 21:07

Види го ти мочко еден, уште од сега па шврља БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 571849 , нашол две девојки, пих!!! Ние на негови години не знаевме ни носот да си го избришеме БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 985250
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Пет Мај 14 2010, 18:45

Na Veligden odime vo crkva.I na sin mi koj ima 11 godini mu velam:-Ima Gospod navistina. -Pa,normalno ti duri sega li sfati?-mi odgovori zacudeno.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Пет Мај 14 2010, 22:05

Meне мамо, сите ме сакаат. Замисли, ти да имаше таков проблем, што ќе правеше? БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 695411
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Саб Мај 15 2010, 22:28

Neli vremeto odi nekogas pobrzo,a nekogas pobavno?-sin mi 8 god.Koj ti go kazal toa?-Taka rekol Ajnstajn. Od kaj si cul za nego?-Od crtanite! -!!???
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Нед Мај 16 2010, 16:40

Nastavnickata ni kaza deka FilipII imal 12 zeni!Sto ce mu bile tolku ,mozebi da mu igraat na sipka!(Aaaa,go faca pubertet)
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Нед Мај 16 2010, 16:54

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 601181 БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 31456
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Нед Мај 16 2010, 20:26

Na testot po opstestvo vo IIIodd. sin mi odgovara kade e najrazvieno lozarstvoto vo Makedonija.-Vo TIKVARCI!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Нед Мај 16 2010, 22:53

- и денес не си ја среди фиоката?
- ама мамо, заборавив, ај ти ветувам дека утре ќе си ја суредам.
- ами утре нема да заборавиш?
- за да не заборавам, напиши ми на едно ливче.
- ами ти не знаеш да читаш
- уф... да... БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Пет Мај 21 2010, 22:54

A dali e bespolovo razmnozuvanje koga na zenata i pravat dete vo laboratorija? -!!!???,Pa,gledav na Will and Grace,toj ne saka zeni i taka e edinstveno mozno da rodi dete!(Aaa,ce mu zabranam da gleda Fox Life)
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 2 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот