МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

+4
kazablanka
Кидман
Александра
zbunet
8 posters

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe Чет Мај 27 2010, 23:01

-Тато,тато, јас го сокрив Бетмен!
- А каде го сокри?
- Па не знам ни јас каде е!?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Пет Јун 04 2010, 00:42

A zosto se vikaat testisi,deka se kako testo?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Нед Јун 06 2010, 11:31

син ми му се јавува утрово на братучед му,
- Филип, слушам си добил сестра. само да те предупредам, од сега ќе имаш многу проблеми во животот. ќе ти се лигави со барбики и нема да сака да ти стане од твојот компјутер
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Нед Јун 06 2010, 11:49

Koga go rodiv vtoriot sin,na utresen datum ,,golemiot,,od togasni 3,5god mi se javuva vo bolnica:-Sto pravi bebeto?Sigurno povece od mene rastura igracki!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Нед Јун 06 2010, 11:49

Ај со среќа внука ! Нека е жива и здрава !

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 125943 БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 84321 БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 620745
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Пон Јун 07 2010, 10:57

Sabajle go baknuvame site maloto za rodendenot.Go prasuva brat mu :-A ti,sto ce mi kupis?-Cips!-Ooooo cips!-prasuva razocarano maloto.- I Pepsi,moze?-Moze! БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 883421
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Александра Пон Јун 07 2010, 11:23

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Lol ме насмеа и ме разнежи мори сестро БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 125943
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Пон Јун 07 2010, 11:43

hot sisters

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Joanna_and_marta_krupa_hot
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Пон Јун 07 2010, 12:04

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 601181 A be ,za deca zborime ne za bejbisiterki!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Пон Јун 07 2010, 12:50

toj desno sum jas

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Hot-baby-sitters
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Пон Јун 07 2010, 14:12

hot nurse напиша:Sabajle go baknuvame site maloto za rodendenot.Go prasuva brat mu :-A ti,sto ce mi kupis?-Cips!-Ooooo cips!-prasuva razocarano maloto.- I Pepsi,moze?-Moze! БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 883421


БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Вто Јун 08 2010, 21:16

Tato,najbrz na svetot e kursumot,neli?-Ne,spored zakonite na fizikata najbrza e svetlinata,A inaku najbrza e mislata.-Vo mojot slucaj ne,mene sporo mi doaga. БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 396736
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Нед Јун 13 2010, 17:20

Мама јаде мекици на компјутер!(тоа кога ме бара некој)
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман Пон Јун 14 2010, 18:13

hot nurse напиша:Мама јаде мекици на компјутер!(тоа кога ме бара некој)

I Know the feeling, Hoty...
Син ми ми вика, мамо ма.... на Владимир мајка му никогаш не му седнува на компјутер
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 23:52

I am a terrible dancer,but incredible lier.And Spiderman is a terrible lier,and incredible dancer!(ова син ми не знам што му текна) БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 538444
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 23:55

- Шо ти е тоа во гаќите ? Рипче, рипче, а ?
- Рипче,рипче, ама тато има кит !
И наеднаш имаше кратка пауза во веселата атмосфера.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Александра Пет Jул 02 2010, 22:54

Еден познат пејач се убива од емоции , и малку-малку, па го извикува моето име.
Внука ми: Тето, овој цицкото пее за тебе?
Јас: За мене, ами за кој друг (trepka ) Кога ќе пораснеш, ќе пее и за тебе.


gal
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Нед Jул 11 2010, 09:35

- Пи на на на на на на (пичка ти матер)
- Е кење ( не кењај )
- Оном ( авион )
- Ентенпен ( Ентрепрајз)
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Нед Jул 11 2010, 12:55

-Бајнемен(Спајдермен)свендич,крукша,пукша...А кога еднаш одамна имавме кражба на викендица и дојде полиција,се утепа од плачење за американски крофнички.Не ги бараше за себе,требало да ги послужиме цајканите со ,,донатс,,пошто така видел на филмови... zverce
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet Саб Jул 17 2010, 13:17

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe Саб Jул 17 2010, 23:09

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by alisa Сре Jул 21 2010, 14:46

alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe Пон Jул 26 2010, 10:23

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse Пон Jул 26 2010, 13:12

Овие ги знам,но секогаш ми се слатки и смешни.Забележете го едното бебушче скроз лево како цуца прст и као нешто мозга,додека другиве се смеат ко зелени paga smea Една минута преполна со позитивна енергија!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by alisa Пет Jул 30 2010, 19:40

Кога бев мала дома чувавме мачка. И така еден ден додека ја галев јас мачката и реков:
- Мацо, мацо, многу си убава, ама тоа мустаќите...Не бива женско со мустаќи БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Icon_pale .
И од зборови поминав на дело. Ги земав ножиците БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 889210 и крц, крц, и ги исеков мустаќите БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 410
БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Chatca10
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА - Page 3 Empty Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот