МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

САКАМ - НЕ САКАМ

+6
alisa
Кидман
trpe
Тото
Александра
zbunet
10 posters

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet Саб Ное 07 2009, 14:17

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Bbqpouark САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Quellebouffe
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet Саб Ное 07 2009, 14:22

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Colombolivier
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Нед Ное 15 2009, 14:52

сакам :денсање: и :лулање:

не сакам :лут: :ѓаол: и :плашливко:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Пон Ное 16 2009, 19:28

Сега сакам САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Unbonbain
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ?????? Саб Ное 21 2009, 20:03

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Istockphoto_2477356-little-red-riding-hood-running-away-from-wolf

сликава се вика Little Red Riding Hood scared of the Big Bad Wolf
хихихихи......

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ???? ?. Саб Ное 21 2009, 20:05

сакам масажа - неќам трујажа

???? ?.
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Нед Ное 22 2009, 00:03

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet Нед Ное 22 2009, 00:48

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Чет Ное 26 2009, 10:12

Сакамммм...

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 39769_image4_koffee4
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Чет Ное 26 2009, 11:43

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 171779626_1111036389
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Чет Ное 26 2009, 13:26

Мммммммм......вкусно...

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Emot129
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet Чет Ное 26 2009, 14:32

Samo ednas da ja zemam platata na Bil Gejts
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Пет Ное 27 2009, 00:39

trpe напиша:Мммммммм......вкусно...

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Emot129

:гушка: :смешко:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Саб Ное 28 2009, 18:14

Сакам вака да го оградам дворот, само не знам дали ми е добра идејата?

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 00037363
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Пон Ное 30 2009, 00:42

...

da porasnam САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 594801

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 869992


Последната промена е направена од dalas2no на Пон Јан 11 2010, 11:11. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : no reason to be worried)
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Вто Дек 15 2009, 01:30

САКАМ - да сум среќната паричка во нечиј џеб

НЕ САКАМ - да сум прашлива глава од мртво животно закачена на ѕидот, со стаклени очи и наполнета со слама
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман Чет Дек 24 2009, 22:45

Не ја сакам Susan Sarandon
Ја сакам Goldie Hawn
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Пет Дек 25 2009, 11:48

сакав да кажам што сакам, но сега не сакам
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман Сре Јан 06 2010, 13:40

го сакам господин Онур,
не го сакам господин Керем
САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 186335
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Нед Јан 10 2010, 16:35

САКАМ дебелки и топли луѓе

НЕ САКАМ суви и ладни
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Нед Јан 10 2010, 19:02

Да пуштам телевизија, да се релаксирам малкуСАКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Bikiniremote
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман Вто Јан 12 2010, 21:49

сакам мажи четворни - неќам мали мажиња кавгаџичиња САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 186335
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Вто Јан 12 2010, 23:12

*
сакам приказни
не сакам лаги

*
сакам духовитост
не сакам потсмевање
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ?????? Сре Јан 13 2010, 19:22

Го сакам Балашевич, не го сакам Хари мата хари
Го сакам Џони Штулич, никогаш не сум го сакала Горан Брегович
Го сакав едно време и Бајага, а ич не ги сакав Црвена Јабука

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Чет Јан 14 2010, 12:02

Сакам ова да го пробам

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 3 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот