МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

САКАМ - НЕ САКАМ

+6
alisa
Кидман
trpe
Тото
Александра
zbunet
10 posters

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Пет Јан 15 2010, 15:02

Не сакам инекцииииии...........

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 58118592
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Пон Јан 18 2010, 20:25

не сакам деминутиви САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 375873

убавко, поздравче, чоколатце, вокабуларче

БЉАКче САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 160135
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Вто Фед 02 2010, 15:05

сакам зима

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Emot122

не сакам зима
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Вто Фед 02 2010, 21:20

Одлучи се веќе еднаш!

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Emot49
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Вто Фед 02 2010, 22:26

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Tumblr_kuimsioMd11qzwaddo1_500
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман Пет Фед 12 2010, 23:16

ЈА САКАМ Jennifer Aniston
НЕ ЈА САКАМ Angelina Jolie
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by alisa Саб Фед 13 2010, 00:21

НЕ ЈА САКАМ Jennifer Aniston,
НЕ ЈА САКАМ Angelina Jolie,
ГО САКАМ Brad Pitt
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман Саб Фед 13 2010, 19:28

е сега ме зафркна
Обџекшн!!! и јас го сакам Бред и тоа баш во оваа улога
Тристан во Legends of the fall - си го гледала? САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 8

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Brad-pitt-in-legends-of-the-fall
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by alisa Нед Фед 14 2010, 02:19

alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet Нед Фед 14 2010, 04:41

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by fragola Нед Фед 14 2010, 13:09

Sto sakam ja, drug da ne saka!
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet Пон Фед 15 2010, 23:27

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Саб Фед 20 2010, 01:39

sakam ova
САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Tumblr_kwk9jsWDK31qzueujo1_500

i ova

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Sleeping-in-the-snow-at-christmas

i ova
САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 6e7ce64db5ecb020_55877152.xxlarge
i ova
САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Sleep
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Саб Фед 20 2010, 01:44

не сакам будилници

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман Саб Фед 27 2010, 22:54

сакам утре да одам на пешачење - не сакам да готвам цел ден
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Чет Мар 04 2010, 18:06

сакам благо
не сакам толку да сакам САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 951938
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Сре Мар 10 2010, 20:43

САКАМ:

НЕ САКАМ:


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман Сре Апр 28 2010, 12:03

сакам да лежам на плажа, да се печам на сонце, да си читам книга
многу далеку ми се гледа летово

а не сакам....хммм... што не сакам? ..........ништо
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Вто Мај 04 2010, 18:59

Сакам книги САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Image011, не сакам шпански серии САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 1410
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман Вто Мај 04 2010, 19:20

trpe напиша:Сакам книги САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Image011, не сакам шпански серии САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 1410

a турски???? САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 497844
и господин Онур не го сакаш??????? САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 497844
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Вто Мај 04 2010, 20:39

Кидман напиша:
trpe напиша:Сакам книги САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Image011, не сакам шпански серии САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 1410

a турски???? САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 497844
и господин Онур не го сакаш??????? САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 497844

Знам дека доволно го сакаш и за двајцата, затоа ќе ти го препуштам тебе,
да биде твој целосно, да не го делиме, не се лутиш, нели?


САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Browse.php?u=%3A%2F%2Fprofile.ak.fbcdn.net%2Fobject2%2F576%2F37%2Fn199541738943_7209
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Тото Чет Мај 20 2010, 02:05

сакам да ми се приспие
не сакам да и гњавам овдешите домаќини
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe Пон Мај 31 2010, 12:50

- Сакам сладолед од ванила, од јагоди, од чоколадо, од зелени смокви, од банани, со оревчиња, со суво грозје итн.

- Не сакам кога нема сладолед !
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман Пон Мај 31 2010, 19:29

Го сакам Бени Шаќири
- не ги сакам Дуле и Муле
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра Сре Јун 09 2010, 12:43

не сакам кога ќе ми каже: „не се разбираме
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ - Page 4 Empty Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот