МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваше хоби

+5
the nurse
keti
fragola
Александра
zbunet
9 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ваше хоби Empty Ваше хоби

Пишување by ?????? Пет Сеп 04 2009, 21:22

Како го исполнувате своето слободно време, дали имате некое хоби, со што се занимавате???????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Саб Сеп 05 2009, 00:30

Prdam najcesto
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Саб Сеп 05 2009, 00:53

Cistam so pravosmukalka, duri i koga ne mora
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Чет Сеп 10 2009, 08:27

Sakas da skinam kopacka ? Ваше хоби Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Чет Сеп 10 2009, 22:59

Ма јок, види како и е црна
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Чет Сеп 10 2009, 23:04

Види колкава е, може и да ми биде крај
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Вто Сеп 15 2009, 09:37

i ja sakam macki :перверзен:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Сре Сеп 16 2009, 14:34

ponekogas i na cetri :перверзен:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Сре Сеп 16 2009, 14:49

:гушка: :гушка: :гушка:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by ?????? Чет Окт 01 2009, 21:05

Mona Liza напиша:jas neam hobi , ako moze nekoj od vas da mi pozejmi ako imate rezerva Ваше хоби 14668


јас имам резерва хоби пеглање и со задоволство ќе ти го позајмам (оти сум добра Ваше хоби 449911 )

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Пон Окт 05 2009, 11:00

pred kooperaciju sas plastika pivo : - Iii, na ovaa so bi i prael...pa na onaa...pa taa pa...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Александра Пон Окт 05 2009, 11:07

zbunet напиша:pred kooperaciju sas plastika pivo : - Iii, na ovaa so bi i prael...pa na onaa...pa taa pa...

:ептен хаха:

ова спаѓа повеќе у уметност или у култура ? :хаха: :гушка:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Пон Окт 05 2009, 11:12

Па ако се олабават кочниците па доаѓа и до : - Шц’..шц’...еј женска...шц’...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Александра Чет Окт 29 2009, 00:17

читање меѓу редови
... ... ... ... ... ... ...
читање меѓу редови
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Чет Окт 29 2009, 21:10

Pomagam na starici da pominat ulica i pri toa go gubam mobilniot
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by fragola Саб Окт 31 2009, 13:31

Moe hobi e kompliciranje na ednostavnite raboti.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Саб Окт 31 2009, 14:14

Provociram i cel mi e da nema nasmeani lica nokolu
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by keti Саб Мај 22 2010, 12:21

Моето најомилено хоби е спиењето... budenje
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse Пет Jул 16 2010, 18:47

wow cool,mislam deka bi mozela da go pravam ova!(a pred da go dogledam sakav da iskomentiram sto slikaat na voda koga ne e trajno,no imalo super nacin da se zacuva)A,sto boi se ova?Nekoi specijalni ili masleni(posto ne se rastvaraat vo vodata,a se polesni od nea)Vo sekoj slucaj mnogu interesno!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by keti Пет Jул 16 2010, 23:49

Интересна техника...браво за Трпе bravo не бил само по сладоледот kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 01:01

wow ognomet Cudesno! 10
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by keti Нед Jул 18 2010, 14:00

Многу ми се допадна видеото "Super Sprayer" што го објавил Трпе, па го позајмив и го објавив и на facebook...А и од Збунетиот си позајмувам разни интересни линкови, видеа и што уште не... Тоа што е убаво треба сите да го видат...Можеби Збунетиот и Трпе не се иста личност, но дефинитивно имаат нешто заедничко што ги поврзува...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 15:41

Никогаш нема да му простам оти со пикадо ми ја дупна ногата, не ме чекаше да се тргнам од метата која ја закачивме на една гаража пред едно 30 год Ваше хоби 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by keti Нед Jул 18 2010, 16:40

Реков јас дека имате нешто заедничко... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse Пон Jул 19 2010, 00:16

Е ова кога прв пат го гледав се расплакав.Девојчево е божји дар,а колку што знам не е единствена што може ова да го прави. se klanja
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот