МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваше хоби

+5
the nurse
keti
fragola
Александра
zbunet
9 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Александра Вто Jул 20 2010, 01:33

Мислам дека ќе пробам нешто од овие хобија. Но за финишот на сликите со спреј прво ќе ги предупредам пожарникарите, да бидат на готовс.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Тото Вто Jул 20 2010, 12:12

Гласам за Ксенија. Растур прави женската wow wow wow
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by keti Сре Jул 28 2010, 00:53

Интересна техника на цртање, а може да се употреби за сликање на различни мотиви... Ваше хоби - Page 2 966742 Ваше хоби - Page 2 944621 .
Трпе, бидејќи си ги поставил видеата во темата „Ваше хоби“, дали сликањето е и твое хоби...ако е така, постави тогаш и некое твое дело...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Чет Aвг 05 2010, 15:06

Ваше хоби - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse Чет Aвг 05 2010, 17:14

Уметност,каква и да е kez треба да се почитува!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Тото Пет Aвг 06 2010, 00:21

hehe Ќе пробам и јас нешто да насликам со некој дел од мене... perverzen
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Пет Aвг 06 2010, 00:25

Леле, све това почитувачи на уметност наеднушка Ваше хоби - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Тото Пет Aвг 06 2010, 00:30

seti se


Последната промена е направена од Тото на Пет Aвг 06 2010, 01:13. Мислењето е променето 1 пати
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Тото Пет Aвг 06 2010, 00:32

Ваше хоби - Page 2 Emot6210

коцкастото беше најтешко

Ваше хоби - Page 2 Spray-demo


Последната промена е направена од Тото на Пет Aвг 06 2010, 01:14. Мислењето е променето 1 пати
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Тото Пет Aвг 06 2010, 00:35

Или јас сум многу глупав или форумов не ме сака

bam

или и двете

Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Пет Aвг 06 2010, 00:36

А со шо црташе ? Ваше хоби - Page 2 497844
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Тото Пет Aвг 06 2010, 00:43

Па немам такви четки како женската погоре kez
Морав да се снајдам со тоа што го имам.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Пет Aвг 06 2010, 00:48

А да не вршиш и тетоважи ? Ваше хоби - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse Пет Aвг 06 2010, 00:52

paga smea Е не сте нормални!Тото palce
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Тото Пет Aвг 06 2010, 00:53

Немам пробано. paga smea
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Пет Aвг 06 2010, 00:55

Па пробај на ближниот свој Ваше хоби - Page 2 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Тото Пет Aвг 06 2010, 14:05

Хот Нурсе backa fala

Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Тото Пет Aвг 06 2010, 15:04

Збунет, уште не сум толкав маж nema pravda
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by keti Саб Aвг 07 2010, 13:03

Што се случува со уметноста?...Излегува од колосек, или се бараат нови начини на изразување, нешто слично како турбофолк...само заради поголема популарност. Изгледа не е повеќе интересно делото, колку што е интересен начинот на создавање на истото... Ваше хоби - Page 2 497844
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by keti Сре Сеп 22 2010, 13:40

Талентирано некое куче и плус сака многу да јаде сладолед...
Трпе! palce bravo guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by ?????? Пет Окт 01 2010, 19:56

Ваше хоби - Page 2 6aed3918a0f5ce3d97d6613469c77b2f

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Кидман Пон Окт 04 2010, 09:10

кај ги наоѓаш Ваше хоби - Page 2 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Пон Окт 04 2010, 10:51

Ovoj moze i da zgotvi nesto vaka
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse Пон Окт 04 2010, 11:00

Polneti piperki na pr. kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet Пон Окт 04 2010, 12:26

Ваше хоби - Page 2 301497
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваше хоби - Page 2 Empty Re: Ваше хоби

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот