МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

А вие згодни сте???

+5
fragola
Александра
zbunet
trpe
Кидман
9 posters

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Чет Јун 17 2010, 20:47

:Imam dolgi nokti! paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Пет Јун 18 2010, 15:42

Skoro pola od koleskive u posledno vreme stavija vestacki trepavici.Ubavo izgleda,samo jas ne smeam bidejki nosam leci,a mus mi vika:-Abe,da vi kaze nekoj deka e moderno i rogovi ce stavite! Cudna rabota,poznavam povece mazi so poubavi trepavici(pr.ovie trojca doma sto gi imam,pa nekoj od ovde...)od zenite.Stvarno ne e fer! trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пет Јун 18 2010, 17:04

So ako imam dolgi trepavici koa nemam karakter А вие згодни сте??? - Page 3 539282
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Пет Јун 18 2010, 18:00

Koj ti vika deka nemas karakter?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пет Јун 18 2010, 19:21

Se zezam vo kontekst na onaa : Demek so ako ima pari, koga ne znae da zivee.

Pa se obidov da napravam nekoja parodija od recenicata, ama pak nepsretno ja sostaviv А вие згодни сте??? - Page 3 Icon_pale
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Пет Јун 18 2010, 19:40

hot nurse напиша:Skoro pola od koleskive u posledno vreme stavija vestacki trepavici.Ubavo izgleda,samo jas ne smeam bidejki nosam leci,a mus mi vika:-Abe,da vi kaze nekoj deka e moderno i rogovi ce stavite! Cudna rabota,poznavam povece mazi so poubavi trepavici(pr.ovie trojca doma sto gi imam,pa nekoj od ovde...)od zenite.Stvarno ne e fer! trepka


Јас нема да ставам рогови А вие згодни сте??? - Page 3 538444
99% сум сигурна
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 00:58

Ni jas , osven ako neznaejki ni stavat kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 19:26

Денес се смеевме,за една со тоа трепавиците.Две недели ги има маж и уште не ја приметил,а комшијата од едно видување искоментирал дека добро и стојат!? iznenad
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 20:58

Oti maz je si ja smatra za ubaa i otsekogas mislel deka ima dolgi trepavici
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Вто Јун 29 2010, 21:35

Kaj nas doma majka mi i sestra mi otsekogas bile ubavici,a jas bev bubalica.Koga resiv da prestanam da bidam bubalica mislev deka e zabavno(gadno se zeznav).Zatoa sega sum si uspesna sestra(neuspesna inzenjerka).Sega pak sakam da sum bubalica,ama malce tesko odi.Najvazno e da si pameten,a zgodnocata e dosadna... flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Саб Jул 03 2010, 10:00

ако лажам, да ме пресечите кај што сум најтанка


А вие згодни сте??? - Page 3 Struk
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Саб Jул 03 2010, 14:35

A ja kaj sum najdebel
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Саб Jул 03 2010, 15:22

Волкот во вратот е најдебел А вие згодни сте??? - Page 3 502710
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Саб Jул 03 2010, 16:15

А вие згодни сте??? - Page 3 Gray_wolf
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Сре Aвг 25 2010, 17:35

"Dogs never bite me. Only humans." M.Monroe

А вие згодни сте??? - Page 3 Marilyn-monroe-skirt
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Александра Пон Сеп 06 2010, 08:38

чудно, но вистинито:
една обична фризура, може да те позгодни за девет класи.
... или да те огрди frizura
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Пон Сеп 06 2010, 08:41

апсолутно!
како рече Коко Шанел
,, не постојат убави и грди жени. Само паметни и глупави,,
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe Пон Сеп 06 2010, 10:07

Е така де, лесно ви е на вас жените, фризурче, шминка, ова, она, а што да кажеме ние А вие згодни сте??? - Page 3 497844 Ако некој ја офарба косата А вие згодни сте??? - Page 3 Rirede10, ако исчупа веѓи , пак А вие згодни сте??? - Page 3 2410, ако се депилира А вие згодни сте??? - Page 3 Secret10. . . Во секој случај што и да направиме, многу е блиску границата да не не’ направат онакви А вие згодни сте??? - Page 3 410. Е па сега видете на кого му е потешко!!! Затоа мора во секое време А вие згодни сте??? - Page 3 539282 А вие згодни сте??? - Page 3 550110А вие згодни сте??? - Page 3 Smiley11 А вие згодни сте??? - Page 3 Violon10 А вие згодни сте??? - Page 3 Rose10А вие згодни сте??? - Page 3 70437 А вие згодни сте??? - Page 3 543210А вие згодни сте??? - Page 3 Cartec10 А вие згодни сте??? - Page 3 289400 А вие згодни сте??? - Page 3 432187 А вие згодни сте??? - Page 3 Mg_whi10 и на крај вие пак А вие згодни сте??? - Page 3 09 , а ние А вие згодни сте??? - Page 3 Shok10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Пон Сеп 06 2010, 10:34

хахахахахахах...... А вие згодни сте??? - Page 3 301497
Трпе, во форма си утрово А вие згодни сте??? - Page 3 301497

ела да те гушнам А вие згодни сте??? - Page 3 125943

А вие згодни сте??? - Page 3 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пон Сеп 06 2010, 10:42

trpe напиша:Е така де, лесно ви е на вас жените, фризурче, шминка, ова, она, а што да кажеме ние А вие згодни сте??? - Page 3 497844 Ако некој ја офарба косата А вие згодни сте??? - Page 3 Rirede10, ако исчупа веѓи , пак А вие згодни сте??? - Page 3 2410, ако се депилира А вие згодни сте??? - Page 3 Secret10. . . Во секој случај што и да направиме, многу е блиску границата да не не’ направат онакви А вие згодни сте??? - Page 3 410. Е па сега видете на кого му е потешко!!! Затоа мора во секое време А вие згодни сте??? - Page 3 539282 А вие згодни сте??? - Page 3 550110А вие згодни сте??? - Page 3 Smiley11 А вие згодни сте??? - Page 3 Violon10 А вие згодни сте??? - Page 3 Rose10А вие згодни сте??? - Page 3 70437 А вие згодни сте??? - Page 3 543210А вие згодни сте??? - Page 3 Cartec10 А вие згодни сте??? - Page 3 289400 А вие згодни сте??? - Page 3 432187 А вие згодни сте??? - Page 3 Mg_whi10 и на крај вие пак А вие згодни сте??? - Page 3 09 , а ние А вие згодни сте??? - Page 3 Shok10


А вие згодни сте??? - Page 3 125943 А вие згодни сте??? - Page 3 966742 Они па не снеат А вие згодни сте??? - Page 3 297862
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Пон Сеп 06 2010, 10:50

Абе,доста едно бричење имате и тоа ве мрзи... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пон Сеп 06 2010, 10:52

Ја имам јака брада, ама не идам контра и нормално иако свежо бричен ме критикува дека не сум се избричил добро А вие згодни сте??? - Page 3 16089
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Пон Сеп 06 2010, 11:00

А вие згодни сте??? - Page 3 297862 вакви работи ние никогаш не правиме
- ни на само!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Пон Сеп 06 2010, 11:27

Тоа со бричењето,па може малку и да боцка...поинтересно е flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пон Сеп 06 2010, 11:33

Abe na edni im smeta, na drugi ne А вие згодни сте??? - Page 3 301497
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 3 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот