МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

А вие згодни сте???

+5
fragola
Александра
zbunet
trpe
Кидман
9 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Пон Сеп 06 2010, 12:09

а тогаш ти избери си ги тие на кои не им смета А вие згодни сте??? - Page 4 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Пон Сеп 06 2010, 12:22

Не сме сите исти koj
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пон Сеп 06 2010, 15:01

Ja sum u godini koga mene me biraat А вие згодни сте??? - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Пон Сеп 06 2010, 22:34

Ova mi e nesto,,deja vu,,.Pa sto , vazno ima biraci/ci?Ja kako staream bas povece dobivam samodoverba. А вие згодни сте??? - Page 4 539282 Eeeej,da mi se tie godini a ovoj pamet,sto sum bila glupa,pa,pa,pa...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пон Сеп 06 2010, 22:44

Od biraca nema ... А вие згодни сте??? - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Пон Сеп 06 2010, 22:49

А вие згодни сте??? - Page 4 301497 E pa da,vazno sme si site zgodni ovde,neli toa se prasuva?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пон Сеп 06 2010, 23:02

Таман сме сите ... А вие згодни сте??? - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe Вто Сеп 07 2010, 18:13

Ако почекам уште малку, ќе станам незгоден
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Александра Нед Сеп 12 2010, 02:03

кога сум расположена и кога нема струја сум најзгодна trepka
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пон Сеп 13 2010, 11:37

Ако си згоден кога е незгодно е исто како да си незгоден кога е згодно.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Пон Сеп 13 2010, 12:01

Јас не сум ништо посебно,не знам ни зошто им се допаѓам на некои... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пон Сеп 13 2010, 12:23

Затоа што никад не би ти паднало на памет да си го правиш тоа што би ти го правеле тие А вие згодни сте??? - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Пон Сеп 13 2010, 12:27

Ова звучи affraid Или би требало да биде убаво? zakacko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пон Сеп 13 2010, 12:29

Па во нивните фантазии, да А вие згодни сте??? - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Чет Сеп 16 2010, 14:06

Не е финта да изгледа утегнато во фармерки, туку во тренерки
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Чет Сеп 16 2010, 15:55

Ако е без облека затегнато,тоа е тоа. smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Чет Сеп 16 2010, 16:06

Како изгледаат без облека тоа никогаш нема да го дознаам, а се обидувам да не избрзувам до претпоставки А вие згодни сте??? - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Чет Сеп 16 2010, 17:32

Па сега, на плажа сигурно не мижиш! flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Чет Сеп 16 2010, 17:41

Pa jako e sonceto i od podzamizuvanje nisto ne se gleda А вие згодни сте??? - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Чет Сеп 16 2010, 17:42

Kazi si deka ce te istepaat ako gledas kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Чет Сеп 16 2010, 18:57

E pa jako zjapam i ce me istepaat zjapanite А вие згодни сте??? - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Пет Сеп 17 2010, 17:03

Еден наш пријател(тоа се случило кога беше студент,па да се припише на младоста) smesko не само што зјапал во убавата келнерка во Будимпешта,туку и пружил рака...За среќа не добил шамар кој го очекувал,но вака ни раскажува денес:-Не знам што ми беше,но келнерките носеа некои лепршави,многу кратки сукњички,се вртеа,вртеа околу нас, што мене ми се сврте...Појако беше од мене! konjce
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by na oko Сре Дек 01 2010, 10:13

koj ?Jas ?
SUVA LEPOTA

na oko


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Нед Фед 06 2011, 16:39

А вие згодни сте??? - Page 4 5294.2676303
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Нед Фед 06 2011, 19:27

Aха...ептен kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 4 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот