МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши фотографии

+5
Тото
Кидман
trpe
fragola
zbunet
9 posters

Страна 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse Пон Aвг 16 2010, 15:46

Па,ти кажав да се напиеш нешто за алергија,не ме слушаш,послатко ти е пивцето.Шо да ти праам,нека ти отекува... da ti kazam
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Пон Aвг 16 2010, 15:50

Па Трајче ме вика кај него да претрчам. Сок да пиеме ?


Последната промена е направена од zbunet на Пон Aвг 16 2010, 15:52. Мислењето е променето 1 пати
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Пон Aвг 16 2010, 15:52

Ваши фотографии - Page 6 Emot1711

Ај по едно, па ќе ти помине Ваши фотографии - Page 6 Biggri10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Пон Aвг 16 2010, 15:54

Мене ми кажаа познавачи дека така се лечело, само треба да бидам упорен. На пример еден Др. Диме. Не ќе ме лажат ? Ваши фотографии - Page 6 538444
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse Пон Aвг 16 2010, 15:58

Ах,да многу добар познавач на материјата paga smea Ја препорачуеше по многу пациенти!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Пон Aвг 16 2010, 16:03

Ама па затоа е сега во пензија и румен како јаболко Ваши фотографии - Page 6 Icon_flower
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse Вто Aвг 17 2010, 09:05

Румен е од...пази да не станеш и ти таков румен.А,знаеш како е жути жутују,румени...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Вто Aвг 17 2010, 10:18

Kaj Trajce piev samo kafe i kisela voda :)))
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse Вто Aвг 17 2010, 13:19

Dobro,de ne sakav da te plasam.Pa covek ako ne pie,ne pusi,ne jade...zeni ne mora da brka samo neka gleda kez So coek ce bide! flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Вто Aвг 17 2010, 14:30

Da ne puknes, me ubedi kez , da otvoram edno ? Aj ke vidam...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse Вто Aвг 17 2010, 15:53

Отвори си,ако,крв нека ти се стори flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Нед Aвг 22 2010, 10:36

Ваши фотографии - Page 6 Image012 Ваши фотографии - Page 6 Image013

Ваши фотографии - Page 6 Image014 Ваши фотографии - Page 6 Image016
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Вто Aвг 31 2010, 17:44

Ваши фотографии - Page 6 Dsc02046hp

Ова е местото каде што го поминавме одморот...Потос на Тасос...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Вто Aвг 31 2010, 17:52

Ваши фотографии - Page 6 Dsc02035ld

Интересна беше пловидбата со траектот со кој стигнавме на островот Тасос...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Вто Aвг 31 2010, 18:32

Ваши фотографии - Page 6 966742 Ваши фотографии - Page 6 125943
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Вто Aвг 31 2010, 18:45

Не ми е се уште јасно која сила не донесе на островот Тасос, зошто не беше планирано да одиме таму... Во последен момент се смени дестинацијата... Таму има еден многу убав манастир Архангел Михаил, па следната прилика ќе напишам нешто и за него, зошто има интересна историја и ќе објавам и неколку фотографии...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Пет Сеп 17 2010, 21:43

Ваши фотографии - Page 6 51849238323790382808790
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Пет Сеп 17 2010, 21:46

Ваши фотографии - Page 6 70311291930929038280879
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман Пет Сеп 17 2010, 22:01

е како да не.... Ваши фотографии - Page 6 538444 кој ги правел овие фотографии?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Саб Сеп 18 2010, 01:57

Ваши фотографии - Page 6 Sourir10 Ваши фотографии - Page 6 Sourir11
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse Саб Сеп 18 2010, 18:38

palce Прекрасни фотографии,Трпе!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Саб Сеп 18 2010, 22:12

Ваши фотографии - Page 6 67863579

Ваши фотографии - Page 6 Rszphoto0035
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Саб Сеп 18 2010, 22:21

Ваши фотографии - Page 6 Rszphoto0029
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Саб Сеп 18 2010, 22:41

Ваши фотографии - Page 6 Rszphoto0042

Ваши фотографии - Page 6 Rszphoto0046

Ваши фотографии - Page 6 Rszphoto0047

Ваши фотографии - Page 6 Rszphoto0051

Ваши фотографии - Page 6 Rszphoto0057
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse Нед Сеп 19 2010, 02:55

Леле,колку слатки кутриња! flower bravo Мајсторе за фотографии!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 6 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот