МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши фотографии

+5
Тото
Кидман
trpe
fragola
zbunet
9 posters

Страна 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Harmony

Пишување by keti Нед Мај 16 2010, 15:20

Ваши фотографии - Page 4 Dsc01887u
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by alisa Нед Мај 16 2010, 19:17

Гледам во аголот на сликата потпис Кети. Дали сликава е твое дело? Во секој случај прекрасна е Ваши фотографии - Page 4 66078 Ваши фотографии - Page 4 296950
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Вто Мај 18 2010, 22:21

klementina напиша:Гледам во аголот на сликата потпис Кети. Дали сликава е твое дело? Во секој случај прекрасна е Ваши фотографии - Page 4 66078 Ваши фотографии - Page 4 296950


Мое дело е Клементина...Благодарам
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Вто Мај 18 2010, 22:52

Ваши фотографии - Page 4 66078 Ваши фотографии - Page 4 944621
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Чет Мај 20 2010, 20:37

Ваши фотографии - Page 4 22861081
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман Пет Мај 21 2010, 00:10

уф трпе, не со тие куршуми
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Амазонки

Пишување by keti Пет Јун 04 2010, 19:03

Ваши фотографии - Page 4 Dsc01943p
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Пет Јун 04 2010, 19:11

Ваши фотографии - Page 4 538444 Ваши фотографии - Page 4 311244 Ваши фотографии - Page 4 944621
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Пет Јун 04 2010, 19:21

zbunet напиша:Ваши фотографии - Page 4 538444 Ваши фотографии - Page 4 311244 Ваши фотографии - Page 4 944621


Благодарам zbunet ...не знам кога стигна да ја видиш, само што ја објавив... iznenad
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман Сре Јун 09 2010, 14:32

Ваши фотографии - Page 4 Spa0646
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман Чет Јун 10 2010, 23:31

Ваши фотографии - Page 4 Spa0647
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse Пет Јун 11 2010, 00:46

Ова е внуката?Колку е убаво кога има бебе дома,се мириса на чисто и на млекце.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман Пет Јун 11 2010, 00:47

даааа, се вика Ивана, главчето и е колку мојата дланка и мене ме сака најмногу од сите Ваши фотографии - Page 4 539282
не ми е дома, ама кај да е , јас ќе им се преселам кај нив, оти ми е многу убаво да си ја држам в рацееееееееееееееее.................... Ваши фотографии - Page 4 125943
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse Пет Јун 11 2010, 00:58

Иста сум и јас.Мислев дека после моите нема толку да ми е мерак за бебиња,но од роднини,пријатели сите ги грабам да ги држам.Сигурно тоа ни е во природа на нас жените.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Нед Јун 13 2010, 12:30

Многу е слатка внуката, срценце мало... а има и убави име, Ивана... guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Нед Јун 13 2010, 12:32

Ваши фотографии - Page 4 Mekitci
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by Александра Нед Јун 13 2010, 12:44

zbunet напиша:Ваши фотографии - Page 4 Mekitci

affraid usramen
па ти па се мора нешто безобразно да залепиш, еее, па више па guska
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Нед Јун 13 2010, 12:50

Ваши фотографии - Page 4 79941 Ваши фотографии - Page 4 44162
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман Чет Јун 17 2010, 14:17

Ваши фотографии - Page 4 Spa0655


Aj погодете која сум јас Ваши фотографии - Page 4 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse Чет Јун 17 2010, 14:51

Ааа,втората од лево. kez ?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Пон Јун 21 2010, 23:08

Ваши фотографии - Page 4 Spiderman_2_film_poster_peter_parker_tobey_maguire
Оваа фотографија многу ми се допадна, па решив да ја објавам...можеби затоа што покажува дел од лицето...кој знае? zbunet
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Нед Jул 04 2010, 23:26

Ваши фотографии - Page 4 Dsc01997re
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Пон Jул 12 2010, 19:34

Ваши фотографии - Page 4 45086860
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Пон Jул 12 2010, 19:35

Ваши фотографии - Page 4 83905752
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Пон Jул 12 2010, 22:11

Добро бре Трпе, кога поставуваш вакви фотографии барем кажи ни од каде се јавуваш... smesko Пази се од ajkula
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 4 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот