МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Среќни празници

+7
keti
alisa
Тото
trpe
Кидман
fragola
zbunet
11 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by the nurse Саб Дек 25 2010, 13:37

Среќни празници - Page 2 Funny-babies-holding-a-beer1
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Where's my train?

Пишување by the nurse Саб Дек 25 2010, 13:47

Среќни празници - Page 2 Megan-wheres-my-train-p
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by keti Чет Дек 30 2010, 23:39

Среќни празници - Page 2 Img029w

СРЕЌНА НОВА 2011 ГОДИНА МЕКИЧАРИ, ВИ ПОСАКУВАМ МНОГУ ЗДРАВЈЕ, ЉУБОВ, УСПЕХ И ПОВЕЌЕ ПОВОДИ ЗА РАДОСТ...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty СРЕЌНА НОВА 2011 ГОДИНА

Пишување by alisa Пет Дек 31 2010, 10:26

Среќни празници - Page 2 Km4c7

Среќни празници - Page 2 Merrychristmaswr
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by trpe Пет Дек 31 2010, 10:43

НЕКА ВИ Е СРЕЌНА НОВАТА ГОДИНА НА СИТЕ Среќни празници - Page 2 762431


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by the nurse Пет Дек 31 2010, 11:41

Среќни празници - Page 2 HappyNewYear
ЗДРАВЈЕ,ЉУБОВ И СРЕЌА НА СИТЕ МЕКИЧАРИ И ВАШИТЕ СЕМЕЈСТВА!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by zbunet Пет Дек 31 2010, 13:01

Нека ни’ е среќна новата година kez

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by na oko Нед Јан 02 2011, 16:13

mnogu sreka radost zdravje vo novata godina.

PARI?
eee za pari ke porabotite malku. Среќни празници - Page 2 991183

na oko


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by Тото Нед Јан 02 2011, 17:02

Оваа година што си мислите да си стисните. guska

Среќна Нова 2011-та
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by ?????? Пон Јан 03 2011, 17:37

Среќни празници и сакам посебно да ви ја честитам новата година Среќни празници - Page 2 20091231-happy-new-year-wallpaper

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by keti Чет Јан 06 2011, 16:07СРЕЌНИ БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ... Среќни празници - Page 2 125943 Среќни празници - Page 2 125943 Среќни празници - Page 2 125943
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by keti Пет Јан 07 2011, 16:49

Денешниот ден да Ви биде радосен, Божиќ вратите да Ви ги позлати, среќата секогаш да Ве прати и Ангелот на среќата нека Ве води...
Мир Божји, Христос се роди!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by trpe Пет Јан 07 2011, 20:49

Навистина се роди!

Љубов,радост,здравје, среќа и ведрина за сите !!!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by Александра Пон Фед 14 2011, 15:31

гледам, сите сте ја здувнале некаде по љубов и вино.
е па, нека ви е на здравје и ... backa среќни празници 2во1

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by keti Пон Фед 14 2011, 19:15СО ВИНО ДА НАЗДРАВИМЕ ЗА ЉУБОВТА... СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ Среќни празници - Page 2 577799 Среќни празници - Page 2 1605 Среќни празници - Page 2 396122
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by keti Нед Мар 06 2011, 19:28

Денес е убав празничен ден ПРОЧКА...Сакајте се, љубете се, помагајте си
еден на друг, проштевајте и нека ни биде простено на сите... Многу години да го славиме овој убав празник...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by the nurse Нед Мар 06 2011, 22:59

Простете ми...

Простете ми,можеби сум една од ретките
неопределена(будала, би рекле)
што сум каква сум и сите ми се исти
само сакам да се дружам со умни,забавни и шармантни
Можеби имаат дома некоја книшка,што јас ја немам и не сакам да ја имам
и не се од мојата нација или раса
Не ми е важно,навистина
Важно ги гледаме истите филмови и читаме исти книги
Не гледаме од оние серии...
И музика слушаме поинаква
Простете ми што не ми е убаво,она што мнозинството вели дека е
И ретко слушам вести

Денот ми го направи малото кога меѓу речениците
за домашно напишал:,,Ние сме среќни,,

Денот е таков,простете ми...

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by Александра Нед Мар 06 2011, 23:42

flower Среќни празници - Page 2 125943
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by zbunet Пон Мар 07 2011, 00:12

guska guska guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by zbunet Вто Мар 08 2011, 01:17

Ај нека е среќен празникот на жените, посебно оние кои ги знам.

smesko guska backa
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by Александра Вто Мар 08 2011, 01:49

ја користам оваа прилика да им честитам на мажите кои знаат како да покажат почит и љубов кон жените кои им значат, пред и по Осми март. flower
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by keti Вто Мар 08 2011, 09:13

Среќни празници - Page 2 8mart5zp1
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by the nurse Вто Мар 08 2011, 14:47

Da imas para kao blata
Da ti bar tri puta poraste plata
Da i kod tebe dogje do promene smera
Ako hoces...da nagjes dobrog svalera
Budi uvek spremna na start
SRECAN TI ZENO,OSMI MART
Среќни празници - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSNdis0EWh7eXm1yFpIlSM_03oQY82b48UkVCk6qOBKwW7lOgkBwA

Убав ден на сите ЖЕНИ им посакувам и на оние кои ги сакаат и почитуваат жените!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by doc holliday Вто Мар 08 2011, 18:32

Среќен 8-ми март на сите ,,девојчиња,,! backa
doc holliday
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by keti Пет Апр 22 2011, 11:00

Среќни празници - Page 2 Chestitveligden
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Среќни празници - Page 2 Empty Re: Среќни празници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот