МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тетоважи

+2
Александра
trpe
6 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Тетоважи - Page 2 Empty Re: Тетоважи

Пишување by trpe Сре Ное 30 2011, 13:15

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи - Page 2 Empty Re: Тетоважи

Пишување by trpe Чет Дек 01 2011, 11:41

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи - Page 2 Empty Re: Тетоважи

Пишување by keti Вто Фед 26 2013, 02:22

the nurse напиша:Nekojpat e mnogu zgodno koga toj i,,toj,, ili taa i,,taa,, imaat isti iminja.

Како на пример кои имиња? ... Инаку јас едно време сакав да се тетовирам, ама ме предомислија и после и јас се предомислив ... и така! ...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи - Page 2 Empty Re: Тетоважи

Пишување by keti Вто Фед 26 2013, 02:23

trpe напиша:

Трпе бре, да не си ја згрешил сликата? ... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи - Page 2 Empty Re: Тетоважи

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот