МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОБИИ

+5
alisa
Кидман
fragola
Александра
zbunet
9 posters

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 22:50

Baras crvenkapa?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 22:59

Abe crvenkapa imala mnogu sestri bliznacki ФОБИИ - Page 4 Affraid i ne znam od kade prvo da pocnam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 23:06

Ако сакам да задржам пријателство, она иде со лифт ,а ја по скали.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 23:07

ФОБИИ - Page 4 301497 , ФОБИИ - Page 4 396122
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 23:09

Несигурни се лифтовите ФОБИИ - Page 4 557700
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 23:14

Тоа го има само на филмови.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 23:39

Филмовите помагаат ФОБИИ - Page 4 601181 ФОБИИ - Page 4 48158
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 23:44

Ух...дааа...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 23:51

Gledav eden klip kako cimerkata mu go izede sendvicot od frizider i on koa dojde mnogu se naluti koga otkri i ja kazni vrz kujnskata masa. Eee, do kaj dojde rabotava, netolerancija za eden sendvic.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 23:56

Ako i e ,i trebalo da ja kazni!Zasluzila!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Нед Јун 20 2010, 00:15

Losata taa ФОБИИ - Page 4 538444
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Нед Јун 20 2010, 22:25

Имам страв дека ако станам искрен ќе станам досаден.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Сре Јун 30 2010, 12:38

Имам фобија дека погрешно ќе бидам разбран иако погрешно размислувам.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse Сре Јун 30 2010, 12:42

Премногу размислуваш.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Сре Јун 30 2010, 12:49

Велат рипни па речи Оп ! А ја само викам Оп ! И они гледаат кон далечина претпоствувајќи до каде ќе рипнам. А ја си седам зад нив и се кезам „ Се заебавам бе “ Ама изгледа е шега на која само јас се смеам. ФОБИИ - Page 4 79941
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse Сре Јун 30 2010, 12:52

Со тоа и ќе си останеш. ФОБИИ - Page 4 301497
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Сре Јун 30 2010, 12:53

Имам страв дека нема да го добијам тоа што го посакувам. А најчесто не го добивам и никако да се навикнам.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse Сре Јун 30 2010, 13:17

Ти не се плашиш.само глумиш.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by Тото Сре Јун 30 2010, 17:21

pile
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Чет Jул 08 2010, 00:55

Немам страв ако заминам од овој свет целосно и наеднаш, имам страв да не одам дел по дел и полека.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse Чет Jул 08 2010, 11:24

zbunet напиша:Немам страв ако заминам од овој свет целосно и наеднаш, имам страв да не одам дел по дел и полека.
Имаш право,такви работи постојано гледам и нема ништо пострашно од тоа. guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Саб Jул 17 2010, 16:17

Цел живот се плашев да не бидам овој кој сум сега и сега веќе немам од што да се плашам.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse Саб Jул 17 2010, 19:42

Ти се жалиш,извини ама мене ова ме paga smea backa
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by Александра Нед Jул 18 2010, 11:50

sega vo momentot ili opsto? strav
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 17:06

[quote="Кидман"]
аутофобија - страв да се биде сам ( и вика друштво кога е во вц )
авиофобија - страв од летање ( оти е малер и тогаш баш ќе падне )
андрофобија - страв од мажи ( балкан бој, смрди на зној )
арсонфобија - страв од оган ( кој си игра со оган ќе моча у кревет )
хомофобија - страв од хомосексуалци (и евентуално нивно влијание)
клаустрофобија - страв од затворен простор ( директор кога го мкнат со лисици)
агорофобија - страв од отворен простор ( стечаец )
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ - Page 4 Empty Re: ФОБИИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот