МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЖЕНИ vs МАЖИ

+5
the nurse
Тото
Александра
zbunet
Кидман
9 posters

Страна 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by trpe Вто Сеп 07 2010, 17:46

Што е сличоста помеѓу жена и ролетна?
- Од двете неможеш бел ден да видиш.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by keti Вто Сеп 07 2010, 19:01

Трпе ни е во форма овие денови...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Мажи на годината

Пишување by alisa Чет Сеп 09 2010, 20:17

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Rszpicture1

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Rszpicture2

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Picture3de
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Чет Сеп 09 2010, 20:21

paga smea Да не им треба помош на ,,мажиштава,,?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Александра Пет Сеп 10 2010, 01:10

мажите се загрозен вид и мора да ги чуваме и негуваме bidi umen
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Пет Сеп 10 2010, 01:13

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 104553 Е ДА
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Александра Пет Сеп 10 2010, 02:22

жени версус мажи.
и покрај сите контри, в кревет спротивностите се привлекуваат ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 L-Sexy-erotic-romantic-Couples-Love-my-album-FB-Pics-mine-Couples-Together-bw-L0V3-Pashion-love-pics-marcos0662-new-sensual-h-Niki-m-Love-sexy-Couple-amor-Picforme-bostongemini-Mary-ttt-lovers-Erotica-stuff-goodnight-mil-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2-%D1%81%D1%8A%D0%BD-luv-good-nite-Couples-Good-Night-Bedtime-PARY-daniels-Web-vamp-NICE-AND-WILD-Sensuality-and-the-Arts-sleep-moudy-black-white-romantic-bW-hug-erotic-sexy-sweet-fb-love-and-passion-CZARNO-BIA%C5%81E-diesdas-Parovi-g%C3%BCller-ve-love_large
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Пет Сеп 10 2010, 11:19

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 104553 E da
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Пет Сеп 10 2010, 12:30

Чудна работа,кога нема алфа мажјак колку не спојува женската солидарност.(За кај мене на работа си зборам,да не бидам сфатена погрешно) kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Како најлесно да го убиеш мажот

Пишување by trpe Нед Сеп 12 2010, 14:06

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Picture2lk
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман Нед Сеп 12 2010, 14:27

јас да сум лавица, овој не би го убила ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 891450
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Сеп 12 2010, 14:33

paga smea Да бе,скоро видов книга,,Како да си го убиеш сопругот,,.Само ја разгледав,ама видов многу инвентивни начини...А ова Трпе,како може да е лесно,треба лав да бараш,а после што ќе му правиш.Треба секој ден да носи жената нов маж дома да го храни,многу ризично и скапо kezП.С.И јас да сум лавица овој не би го убила,но како што гледам е лав... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман Нед Сеп 12 2010, 14:40

Хоти ма, Use your imagination
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Нед Сеп 12 2010, 15:10

Жената е сложувалка кој тешко ќе ја сложиш, а и тешко дека со неа ќе се сложиш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Сеп 12 2010, 15:41

Ќе се сложиш ако двајцата ги поседувате вистинските делови,ако не ќе се утепаш од сложување,џабе kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Нед Сеп 12 2010, 15:46

Ќе буташ со сила и ќе влезе накриво ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Сеп 12 2010, 15:55

Е да, некогаш така се случува kez И после жената шината,ова ја боли,она... paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Нед Сеп 12 2010, 15:58

Болката е добар учител, те учи како да се наместиш ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Сеп 12 2010, 16:02

Кој ќе научи ,кој не.Затоа на стари години ги гледам некои летаат,а некои едвај одат kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Вто Сеп 14 2010, 01:41

Што е жена без срце ? Политичар.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by alisa Сре Сеп 15 2010, 15:38

Најмала книга!

- Која е најмалата книга во светот?
- "Што мажите знаат за жените".
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Сеп 15 2010, 16:42

10
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Сре Сеп 15 2010, 17:29

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 301497 ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 538444 ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 79941
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Сеп 15 2010, 18:02

На времето една моја баба велеше:-Жената да засака друг маж,најмногу може да ја ,, натера,, нејзиниот! iznenad Бев мала,и се чудев,но сега кога гледам некои работи по луѓе што се случуваат,гледам дека била во право! flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Сре Сеп 15 2010, 18:09

Da be, sve mazite krivi ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 262767
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 6 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот