МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЖЕНИ vs МАЖИ

+5
the nurse
Тото
Александра
zbunet
Кидман
9 posters

Страна 15 of 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман Сре Окт 12 2011, 23:13

Пијан маж се прибира дома и жена му започнува да вика:

- Каде беше море, пијаницо?

- Играв шах со Тасо.

- А зошто мирисаш на ракија?

- Па, на шах ли да мирисам?‌
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Чет Окт 13 2011, 10:45

Нема поголема навреда за машко ако женско му рече дека не знае да пере, готви, чисти, дека е неодговорен и неромантичен iznenad
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман Чет Окт 13 2011, 17:14

zbunet напиша:Нема поголема навреда за машко ако женско му рече дека не знае да пере, готви, чисти, дека е неодговорен и неромантичен ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 538444


ах... тоа е стварно језиво ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 262767
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Чет Окт 13 2011, 22:49

А...има некаде машко што знае да пере ,готви,чисти... iznenad

Мислам да не е на ТВ,во нешто како,,Вил и Грејс,,и сл.

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Пет Окт 14 2011, 00:13

Љубовница е како лек дигиталис.Благотворен за одржување на тонусот на срцевиот мускул,предозирање значи труење...и се прави викенд пауза smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Чет Окт 20 2011, 17:35

Telefon zvoni u noć :
Muž – Ako je za mene , Kaži da nisam kući
Žena odgovara na poziv – On je kući
Muž – Ma šta ti je ?
Žena – Za MENE je
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Окт 26 2011, 10:08

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Нед Окт 30 2011, 11:19

Зошто нема толку полицајци како порано? Затоа што во секој дом подметнале по еден во облик на жена која редовно ќе го легитимира во колку часот си доаѓа, алко тест, го проверува дали е технички исправен итн kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Ное 06 2011, 13:18

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Нед Ное 13 2011, 23:04

Црна е ко ноќ каде и кога можеш да правиш што сакаш, плава е ко ден каде мораш да се покажеш оти ти се чини дека сите те гледаат kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Пет Ное 18 2011, 16:54

Постојат 4 видa мажи:
1. Маж со пари и со мозок: Ги менува жените по три пати на ден. Спие и заработува.
2. Маж со пари но без мозок: Си фаќа девојка и спие само со неа.
3. Маж без пари но со мозок: Спие со девојката на маж со пари, но без мозок.
4. Маж без пари и без мозок: Се жени
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Ное 23 2011, 11:12

Subota ujutro, ustao sam rano, tiho se obukao, napravio svoju užinu, tiho
se izvukao iz kuće do garaže. Zakačio sam čamac za auto i krenuo na
pecanje, kad ono nevreme, pljušti kiša, grmi, seva, vetar duva 100 km na
sat. Vratim se nazad, uključim u autu radio i čujem da će vreme biti
loše ceo dan.
Vratim se nazad u kuću, tiho se skinem i skliznem nazad u
krevet.......prigrlim leđa svoje žene, sada sa drugačijim osećanjima, i
šapnem joj:
"Vreme je jako loše".
Moja voljena žena odgovara:
"I možeš li da veruješ da je moj glupi muž otišao na pecanje?"
I tako je počela svađa...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Нед Ное 27 2011, 23:03

Нејзе ако и’ се удвараат се’ и секакви, тоа било нормално, ама тебе не може оти си машко и немаш самоконтрола kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by trpe Чет Дек 01 2011, 15:01

- Светот им заповеда на жените, ние му заповедаме на светот, жените ни заповедаат нам.

Катон
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Пет Дек 02 2011, 22:53

Dosla zena kuci, i obraca se muzu:
- Jao dragi, znas kakve sam cizme videla???
- Ma boli me kurac !!!!!
- A da ljubim da prodje, pa da idemo da kupimo cizme.....?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман Саб Дек 03 2011, 20:28

ciu ciu.... ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by trpe Сре Дек 07 2011, 13:18

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Дек 07 2011, 20:35

Duri i da e vozmozno da im se smeni dusata...pak e isto,zenite se nezadovolni kez

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by trpe Пет Дек 16 2011, 13:54

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Нед Дек 18 2011, 11:54

Не и’ верувај на жена која бар малку не мириса на манџа и кромид kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Дек 25 2011, 12:54

КАКО ПРОВАЛИТИ КО ЈЕ МУШКО, А КО ЖЕНСКО...

НА СОПСТВЕНОМ ВЕНЧАЊУ?
Жена прво плаче, а онда наздравља.
Мушкарац се прво напије па тек онда плаче.

ПО БРОЈУ ЧАРАПА?
Жене носе различите чарапе: испод колена, изнад колена, с халтерима, самолепљиве, а без халтера, најлон и обичне, с ликром и без ликре, с цртом, без црте...
Мушкарци носе стандардне беле чарапе (кад носе патике) и црне (кад носе ципеле).

ПО ПИТАЊУ СЕКСА?
Просечна жена каже да жели секс нон-стоп, цео дан, али права истина је да је заиста спремна за секс само три пута недељно. Поред тога, сматра да предигра треба да траје 30 минута.
Просечан мушкарац, млађи од 40 година, жели секс сваке вечери, сваког јутра, или и ујутру и увече и увек је спреман. Он сматра да предигра не треба да траје дуже од 30-45 секунди у шта се убраја и вожња до куће.

ПО ОРГАЗМУ?
Женски врхунац би могао да се упореди са »фераријем« - темпераментан је, снажан и захтева прецизно руковање.
Мушки врхунац би се могао упоредити са трактором - мање је интензиван, могуће га је покренути у различитим условима и на различитим теренима и толико је једноставан да и 14-годишњи дечко врло лако може да управља њиме.

У »Fair-play«-у?
Жене користе секс да би добиле оно што заиста желе.
Мушкарци не користе секс ни за шта, јер су већ добили оно што су желели.

ПО ОРИЈЕНТАЦИЈИ У ПРОСТОРУ?
Жена ће се оријентисати према продавницама, а мушкарац према кафанама.

У ПОГЛЕДУ ДЕЦЕ ?
Жена зна све о својој деци. Зна када имају заказано код зубара, зна када имају тренинг, зна све његове другаре и симпатије, разуме све њихове страхове...
Деца? Мушкарци немају сасвим јасно дефинисан став о тим малим створењима у кући.

У СХВАТАЊУ ВРЕМЕНА?
Женама је сасвим мормално да у 2 ујутро започну разговор на тему »Куда води ова наша веза?«
За мушкарце је 2 ујутро право време за спавање.

ПО НАДИМЦИМА?
Када Гоца, Маја, Тања и Ана оду на ручак, оне ће ословљавати једна другу са Гоцо, Мајо, Тања и Ана.
Када Милан, Дарко, Дејан и Борис оду на пиће, промениће имена у Главоња, Дебели, Матори и Дилеја.

У СЛАГАЊУ БОЈА?
Жене се разумеју у боје и увек знају да их сложе.
Мушкарци мисле: »Црвена је лепа боја, и розе је лепа, ко каже да не иду заједно?«

У ВЕЗИ СА КУЋНИМ ЉУБИМЦИМА?
Жене воле мачке.
Мушкарци само кажу да воле мачке, али кад их нико не гледа, са задовољством их шутну.

У УРЕДНОСТИ?
Жене остављају ствари на степеницама да би их покупиле у повратку.
Мушкарци прескачу преко њих све док им се не каже да их подигну.

У ПРОСТОРУ?
Жене увек знају где им шта стоји.
Мушкарци никада не знају где им се шта налази. А и зашто би? Па, ту је жена која у сваком тренутку зна где је шта склонила.

ПО БРОЈУ ЦИПЕЛА?
Просечна жена има измедју 15 и 25 пари ципела, али већина ципела је жуља.
Просечан мушкарац има 4 пара обуће - патике, ципеле, риболовачке чизме и папуче.

У ИЗБОРУ ОДЕЋЕ?
Жене мисле да гардероба купљена пре пола године постаје радиоактивна након извесног времена. Да би избегле контаминацију купују нове ствари.
Mушкарци носе све што им се налази у ормару укључујући и панталоне које су биле модерне пре осам година. Просечан мушкарац још увек има бар неки дукс из средње школе. Он верује да се џемпер малкице офуцао тек када се појаве рупе на лактовима. Он ће држати нераспаковану кошуљу у свом ормару неколико година пре него што одлучи да је обуче, надајући се да је за то време постала пријатнија за ношење.

ПО РЕАКЦИЈИ НА ВЕСТ ДА ЈЕ НЕКО КУПИО АУТО?
Жена одмах пита које је боје.
Мушкарац се пита одакле му толика лова.

У РАЗГОВОРУ?
Мушкарац почиње реченицу... а жена је завршава
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by trpe Нед Дек 25 2011, 15:18

Нема врска! Секогаш може да се најде и некој пар тегет чарапа ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Biggri10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Чет Јан 05 2012, 11:00

Muž: - Draga, jesi li mozda promenila lozinku na kompjuteru?
Žena: - Jesam.
Muž: - Možeš li mi reći koja je?
Žena: - Da, datum kad smo se upoznali.
Muž (tiho) - e ku*vo...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Сре Јан 11 2012, 14:35

Жената е како книга од билиотека - имаш рок за враќање од 15 дена и кој рок може да се продолжи само два пати во спротивно ќе ја платиш колку чини во книжара и ќе ти остане во трајна сопственост kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман Саб Јан 14 2012, 22:24

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 405984_2910951222651_1526741997_32891650_1305171355_n
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 15 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 15 of 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот