МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЖЕНИ vs МАЖИ

+5
the nurse
Тото
Александра
zbunet
Кидман
9 posters

Страна 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Пон Сеп 10 2012, 08:59

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 578713_462517020436823_926770506_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Пон Сеп 17 2012, 17:44

Жените се се’ помалку од доверба затоа што се’ повеќе наликуваат на мажите kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by keti Вто Сеп 18 2012, 05:57

kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Сеп 26 2012, 20:22

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 548609_469421553079864_103110125_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Тото Саб Ное 24 2012, 02:13

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 3Jokes_Man_Woman_13
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Саб Ное 24 2012, 17:19

Si imame preveduvac kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Чет Дек 20 2012, 11:13


Od 500 anketiranih žena, na pitanje ‘’da li je sex bolji sa mužem ili ljubavnikom’’
200 je odgovorilo da je bolje sa mužem, a 300 sa ljubavnikom.


NIJEDNA NIJE REKLA DA NE ZNA iznenad
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Тото Чет Дек 20 2012, 15:51

the nurse напиша:
Od 500 anketiranih žena, na pitanje ‘’da li je sex bolji sa mužem ili ljubavnikom’’
200 je odgovorilo da je bolje sa mužem, a 300 sa ljubavnikom.


NIJEDNA NIJE REKLA DA NE ZNA iznenad

Гледаат серии, па извлекуваат заклучоци, на која како и сече kez
то ест, сигурно имало барем 2-3 поштени женски во тие 500 perverzen
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Нед Јан 06 2013, 14:55

Прво е маж врз жена, а после е маж VS жена kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Апр 28 2013, 12:38

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Пет Мај 10 2013, 11:10

Жена кога ќе ти каже дека ќе биде готова за 5 минути е исто како кога мажот ќе каже дека ќе дојде дома за 5 минути! ceka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by keti Пет Мај 10 2013, 16:04

Se' se sveduva na ednakvost!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Чет Јун 20 2013, 23:23

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 1017085_429850177113519_550478244_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Саб Jул 06 2013, 14:18

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 1044595_483932978352462_1752648854_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Тото Вто Aвг 20 2013, 22:56

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcTLpPllNmVN73cjHOq7ZLZMkViv6lq7Ci7q5N7vAFzyMMOxAJHrsQ
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Jelena vs Andrej?

Пишување by the nurse Пон Сеп 16 2013, 23:58

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Tumblr_mn9qv9So441s2svbdo1_500
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty МАШКИ МОЗОК

Пишување by trpe Пет Сеп 20 2013, 15:16

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Maski-10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Вто Окт 01 2013, 12:46

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Јан 05 2014, 13:56

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Чет Јан 09 2014, 16:02

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 1488333_639498566108254_2112616385_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 17 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот