МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЖЕНИ vs МАЖИ

+5
the nurse
Тото
Александра
zbunet
Кидман
9 posters

Страна 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман Чет Jул 01 2010, 21:22

Жените не можат да живеат без тензија. Од време на време ќе започнат кавга
без никаква причина.
Прифатете го ова како неизбежен дел од вашата
врска и се ќе почне да добива повеќе смисла...

... Најголем дел
од жените сметаат дека се подобри возачи отколку што навистина
се. Немојте ова да го споменувате додека таа е зад воланот бидејќи
ќе збесне и ќе се судри...

.... Освојте ја нејзината доверба со
јавување во 10 навечер кога сте излезени
со пријатели. Таа ќе си легне со идејата дека вие мислите на нејзе...

...

Секоја жена е загрижена за задникот. Кажете и дека ви се допаѓа и
почесто ќе го гледате...

... Накит. Сега засекогаш знаете што да и
купите за поклон.
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Александра Пет Jул 09 2010, 23:30

клементина, ги остави кутрите мажи без текст.

2 дена, 4 часа и 40 минути - без коментар ceka
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 01:25

Денес се расправавме со маж ми.Он тврди дека жените се мажат од прикриен садизам,а ,,кутрите,,мажи влегуваат во брак од мазохизам.А јас мислам обратно! koj
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by keti Нед Jул 18 2010, 14:12

dalas2no напиша:клементина, ги остави кутрите мажи без текст.

2 дена, 4 часа и 40 минути - без коментар ceka

И се уште никој од мажите не се испровоцира да даде коментар...Се чудам што го нема Збунетиот, не е активен во последно време....
Порака до него...„Живот брзо тече, живот брзо пролази...“ guska guska guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Jул 25 2010, 17:42

Гледаш колку жените се комплицирани,а вие едноставни! paga smeaИ после не сме се разбирале???!!! zbunet
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by keti Пон Jул 26 2010, 21:59

„Кој може да управува со една жена, може да управува и со еден народ“...Балзак
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by keti Сре Jул 28 2010, 01:04

„Жената гледа длабоко, мажот далеку. На мажот срцето му е свет, а на жената светот и‘ е - срце.“ ....Несин
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by keti Пет Jул 30 2010, 01:07

„Несогласувањата во бракот најчесто почнуваат кога жената премногу зборува, а мажот премалку слуша.“...Џ. Тавим
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Александра Саб Jул 31 2010, 12:31

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 MenVsWomen
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Саб Jул 31 2010, 13:13

Баш така.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Aвг 18 2010, 11:10

Изгледај секогаш најдобро што можеш и кажувај му го она што сака да го чуе! trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Александра Сре Aвг 18 2010, 11:40

hot nurse напиша: Изгледај секогаш најдобро што можеш и кажувај му го она што сака да го чуе! trepka

bravo

нема да биде секогаш твој, но затоа пак помеѓу излетите секогаш ќе доаѓа кај тебе на рехабилитација kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Aвг 18 2010, 11:46

guska А пред да биде твој,прај се незаинтересирана,нели?(а ваму ти иде да му се фрлиш како тигрица) kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Александра Сре Aвг 18 2010, 11:55

paga smea
да бе, ... ги жалам, ... душички, не знаат дека се жртва на светскиот заговор (на жените) jazik
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Сре Aвг 18 2010, 11:57

Ахам ! Значи така ! hehe
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Александра Сре Aвг 18 2010, 12:10

а-ха, радувај се. gal
така и ивица се радувал кога вештерката му давала да јаде печени кокошки и колачиња kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Сре Aвг 18 2010, 12:17

Ама ја сум голем, Ивица бил мал kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Aвг 18 2010, 12:20

paga smea На мажите им е потајна желба да бидат изедени од нас,само им е важно од кој дел ќе почнеме perverzna
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Aвг 18 2010, 12:22

Епа,ако си голем ќе најдеш начин да ја средиш вештерката kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Сре Aвг 18 2010, 12:26

Ke me sredi sekako, ama podolgo vreme ke i treba napitok
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Александра Сре Aвг 18 2010, 12:44

за побрзо да се зготви, се препорачува месото добро да се исчука

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Site_21_rand_1313900517_Meat-Hammer_200140786-001
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Aвг 18 2010, 13:52

Треба чукање,богами... kamsik
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Тото Пет Aвг 27 2010, 08:37

A WOMAN'S POEM:

Before I lay me down to sleep,
I pray for a man who's not a creep,
One who's handsome, smart and strong.
One who loves to listen long,
One who thinks before he speaks,
One who'll call, not wait for weeks.
I pray he's rich and self-employed,
And when I spend, won't be annoyed.
Pull out my chair and hold my hand.
Massage my feet and help me stand.
Oh send a king to make me queen.
A man who loves to cook and clean.
I pray this man will love no other.
And relish visits with my mother.A MAN'S POEM:

I pray for a deaf-mute gymnast nymphomaniac with
big tits who owns a bar on a golf course,
and loves to send me fishing and drinking. This
doesn't rhyme and I don't give a shit.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман Нед Aвг 29 2010, 17:22

ШО МУ ФАЛИ ?


ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 27968_394882189431_287258184431_3934285_431569_n
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Aвг 29 2010, 17:36

Ништо,ама не е еден , тројца се ко шо гледам,плус се роботи на навивање,тоа клучето на грб ме нервира...Мора да го навиваш цело време... И не може да легне на грб... kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 4 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот