МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кај го фаќаш твојот партнер ?

+5
Emily
Александра
trpe
the nurse
zbunet
9 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Александра Чет Сеп 02 2010, 00:37

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Jdun532l
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Чет Сеп 02 2010, 11:07

Ако толку го фаќаш нема шанси да му текне за друга Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Александра Чет Сеп 02 2010, 13:13

аааа, има женски и со повеќе раце lol!
жена пајак, на пример. или жена октопотка, хехе ...
по 8! првата плете леплива мрежа, а втората шмука jazik
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Чет Сеп 02 2010, 13:47

Pa ima i indijska bozica so tolku race Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Александра Чет Сеп 02 2010, 14:05

Durga?
Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Durga_9_small
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Чет Сеп 02 2010, 23:04

И башка младите индијки задолжително ги учат знаењата како својот маж да го направат мудрец Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Icon_flower
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Александра Пет Сеп 03 2010, 14:28

Море оваа со тие сабји, копја, стрели и боздогани како да не е расположена за фаќање, туку за тепање. Или може сепак го фатила . . . на дело paga smea
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Александра Пет Сеп 03 2010, 14:30

ај лотосот за коа ќе се смират, ам таа сијалицата не знам што ќе и` е zbunet
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Вто Ное 30 2010, 00:06

Жената е како часовник, секој час сака на друго место да ја фатиш како се движат сказалките.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by na oko Сре Дек 01 2010, 10:36

za raka ...................pa u spalna po starinski

na oko


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Чет Дек 02 2010, 10:14

За збор kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Саб Мај 19 2012, 15:37

Raka na rame znaci prijatelski gest, a noga? zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? - Page 2 Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот