МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пазарна вредност

+4
the nurse
fragola
trpe
zbunet
8 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Нед Јун 13 2010, 01:15

За жал,да.И што е најлошо себеси високо си се вреднуваат.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Нед Јун 20 2010, 22:28

Мојата пазарна вредност може да се спореди со нешто што може ефтино да се купи, а е неопходно. На пример со ВЦ хартија.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by Кидман Нед Јун 20 2010, 23:24

Пазарна вредност - Page 2 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Нед Јун 20 2010, 23:43

Значи не си скап и без тебе никако не се може. kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Пон Јун 21 2010, 00:03

Такви као мене има насекаде, ги користиш и не размислуваш повеќе за нив Пазарна вредност - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Пон Јун 21 2010, 00:26

Тоа ти така си мислиш guska (дај боже да имаше повеќе како тебе)
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Пон Јун 21 2010, 00:45

Пазарна вредност - Page 2 695411 Пазарна вредност - Page 2 283557 Пазарна вредност - Page 2 84441
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Вто Jул 06 2010, 19:33

Koga ke me vikne glasno celosno po ime, togas znam deka sum naebal i sleduva Пазарна вредност - Page 2 361380
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Вто Jул 06 2010, 19:34

Како учителка а? Пазарна вредност - Page 2 125943
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Чет Jул 08 2010, 01:08

Не ме праќа на пазар оти гарант нешто ќе утнам
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Чет Jул 08 2010, 11:30

Ма тоа вие мажите намерно така праите,за да не ве праќаме.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Чет Jул 08 2010, 11:34

Не’ заведуваат по пат, ние не сме криви Пазарна вредност - Page 2 539282
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Чет Jул 08 2010, 11:42

paga smea Да,и случајно ги памтите сите продавачки,оваа е нова,онаа е ваква-таква.Ааа , шо требаше да купам?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Чет Jул 08 2010, 12:49

Пазарна вредност - Page 2 538444 Пазарна вредност - Page 2 497844
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Саб Jул 10 2010, 15:48

,,Денес луѓето ги знаат цените на сешто,но на ништо не ја знаат вредноста,,-Оскар Вајлд(ви досадив денес со него zal mi e )
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Саб Jул 10 2010, 16:01

Zatoa nie ja znaeme tvojata vrednost Пазарна вредност - Page 2 944621
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Саб Jул 10 2010, 16:13

usramen guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Саб Jул 17 2010, 16:13

Мислам дека станав комичар затоа што повеќето од тие кои ги познавам тешко можеш да ги насмееш
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by Александра Нед Jул 18 2010, 12:22

генерациите што беа воспитани дека чесноста и работливоста се најценети особини - наебаа


Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by Тото Нед Jул 18 2010, 12:31

изгледа ги заебаа оние кои сфатиле дека најценета особина е со пари

а горните и долната особина одат заедно како цицки и пенис на едно тело doktor

Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 17:58

Нашата вредност е колку и нашата верност.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by Кидман Нед Jул 18 2010, 18:14

zbunet напиша:Нашата вредност е колку и нашата верност.

Пазарна вредност - Page 2 966742
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by Александра Вто Jул 20 2010, 01:22

Пазарната вредност е правопропорционална со инвестицијата. Ако ќарат од тебе скапите фризери, козметичари и „бутичари“, ќе ќариш и ти sminka
Последната промена е направена од dalas2no на Чет Aвг 05 2010, 00:36. Мислењето е променето 1 пати
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Сре Aвг 04 2010, 11:38

,,Единствената ВЕРА на Западот е МЕРА,а единствената МЕРА на Истокот е ВЕРА!,,-Сашо Тасевски...е сега ние кај припаѓаме,проценете сами. koj
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by fragola Саб Aвг 07 2010, 12:57

Kalta moze da go izvalka biserot, no ne moze da go pretvori vo kal. Пазарна вредност - Page 2 104553
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 2 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот