МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пазарна вредност

+4
the nurse
fragola
trpe
zbunet
8 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Саб Aвг 07 2010, 13:18

Пазарна вредност - Page 3 944621 Пазарна вредност - Page 3 296950
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by fragola Саб Aвг 07 2010, 13:20

Пазарна вредност - Page 3 125943 Пазарна вредност - Page 3 396122
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Саб Aвг 07 2010, 22:18

Наебување значи дека немаш друг излез сем да дадеш да те онодат.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Саб Aвг 14 2010, 19:50

Кога ќе рече некој дека пари се заработуваат, другото е важно, ја у себе си викам Пазарна вредност - Page 3 15785
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Нед Aвг 15 2010, 00:11

Најважни се луѓето!Сите сме незадоволни кога е збор за пари,но мене така мајка ми ме научила и јас така ги учам децава.Само човек(дете) не може да се купи!А ако мора некој редослед :1. ЗДРАВЈЕ,2. ЉУБОВ3.ПАРИ...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by trpe Нед Aвг 15 2010, 00:27

Здравиот има илјада желби, а болниот само една!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Нед Aвг 15 2010, 09:09

Најглупаво е што има луѓе што мислат дека никогаш нема да се разболат,дека тоа им се случува на некои други јадници и обично се исмеваат со тоа...(и после некој таков ќе ти стане пациент,и тогаш мисли дека само он е болен,и гњави се околу себе).Ние ги трпиме професионално,но тешко на семејството со таква будала...Обично имаат многу пари и мислат дека ,, вредат,, како ,, луѓе,, поради тоа... kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Изненадување

Пишување by trpe Пон Aвг 16 2010, 13:36

Пазарна вредност - Page 3 20100608baloni
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Чет Сеп 02 2010, 11:43

Вредноста на сите нас отприлика е иста, зависно е на која тезга те продаваат, дали е ударна или некоја на страна каде никој не поминува.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Чет Сеп 02 2010, 11:56

Оооо,во Железара никој не поминува! kez Сите одат на Битпазар!


Последната промена е направена од hot nurse на Чет Сеп 02 2010, 14:45. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Чет Сеп 02 2010, 12:07

Плешам со волците Пазарна вредност - Page 3 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Чет Сеп 02 2010, 14:46

paga smea Ааа,затоа заличуваш малку на нив
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Чет Сеп 02 2010, 15:56

zbunet напиша:Плешам со волците Пазарна вредност - Page 3 104553
Подобро со волците,отколку со змиите(како кај мене) trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 14:19

Многумина живеат во град, а живеат како во село и во најсиромашниот крај. Многумина живеат во село,а живеат како да се во град и тоа во најбогатиот дел.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by keti Саб Сеп 04 2010, 14:26

А каде се наоѓа твојот дом?...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 14:41

Мојот дом е онаму каде владеат други мерила, каде се гледа кој сум, а не што сум. Таму се родив, тука залутав.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Сре Сеп 22 2010, 21:23

- Нека има пари, куќа, кола...
- А љубов ?
- Па...ќе си фатиш шфалер/ка и ете ти љубов.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Пет Сеп 24 2010, 00:57

Прашај ги младиве девојки,дали се нечии швалерки од љубов? Пазарна вредност - Page 3 104553Според некои муабети со жениве на работа,само постарите 35 и нагоре, би сакале вонбрачна врска од љубов.Скоро се помладо е со некој план.За корист,за да го разведе итн.А дали и се допаѓа како маж не е важно. Пазарна вредност - Page 3 762431
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Чет Сеп 30 2010, 11:14

Познатиот пејач ,Роби Вилијамс со години изјавувал дека,,Бог го измислил кокаинот како начин да ти каже дека имаш премногу пари,, affraid
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Вто Јан 18 2011, 16:34

Кај нас пазарот на трудот исклучителните ги исклучува.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by fragola Вто Јан 18 2011, 21:35

Reklamata ja odreduva pazarnata vrednost. Пазарна вредност - Page 3 104553
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Саб Јан 29 2011, 22:11

Трудејќи се да се истакнат на пазарот на трудот, многу затруднуваат.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Пет Фед 04 2011, 20:24

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Пет Фед 11 2011, 17:41

Доброто не се продава најдобро, оти повеќето не се добри.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Пет Фед 11 2011, 18:27

Расипани се kez Такво време дојде, се' има краток exp.date.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 3 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот