МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пазарна вредност

+4
the nurse
fragola
trpe
zbunet
8 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by Александра Пет Фед 11 2011, 19:13

порано велеле, ако не знаеш што е добро, земи што е скапо.
со напредокот на маркетинг „уметноста“, денес се` е добро и се` е скапо, а само половина од тоа е вистина. која половина ти се паднала, ќе дознаеш откако ќе платиш kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Нед Фед 20 2011, 22:40

Самопослуги, бутици и кафитерии во склоп на верските храмови ќе го зголеми бројот на верниците.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by Кидман Нед Фед 20 2011, 23:23

pa uste i ako mesto crkovna muzika ja pustat Ceca
ohaaa.... bato....
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Пет Мар 04 2011, 11:22

Нашата вредност се гледа во насмевките на луѓето околу нас.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Вто Jул 26 2011, 09:13

Ги преценуваме или потценуваме нашите способности и тогаш промашуваме. Значи да се биде арогантен или несигурен исто е. smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Вто Jул 26 2011, 15:40

Toj sto ja znae vistinskata merka...se' mu e po merka smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Вто Jул 26 2011, 21:47

Во секого има нешто вредно...само треба да знаеш да го видиш...АКО ГО МОЖЕШ ТОА,МОЖЕШ СЕ'♥
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Нед Апр 22 2012, 23:46

Koga se plaka vo natura, najcesto e vo oblik na pura kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Пет Aвг 24 2012, 12:36

Што е вишок на вредност?
- Кога некоја жена е многу згодна, но и многу паметна.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet Нед Јан 06 2013, 14:03

Домашниот есап и на пазар не е ист, затоа што дома не сме поштени со себе, а на пазар не се поштени со нас kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Сре Јан 09 2013, 19:21

Поштата е крива kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse Вто Дек 17 2013, 17:09

Пазарна вредност - Page 4 1525269_599794853403395_64101458_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пазарна вредност - Page 4 Empty Re: Пазарна вредност

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот