МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФЕТИШ

+2
trpe
Кидман
6 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ФЕТИШ - Page 2 Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Вто Мар 01 2011, 12:55

Висока штикла асоцира на свечени примања.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ - Page 2 Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by doc holliday Вто Мар 01 2011, 21:39

doc holliday
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ - Page 2 Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Нед Апр 24 2011, 20:45

Фетиш е дел кој фетишистот го возбудува повеќе од цел.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ - Page 2 Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse Пон Јун 20 2011, 21:38

Што е фетиш...сакаш нешто мнооогу...
А никогаш нема да ти биде јасно зошто!? smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ - Page 2 Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Вто Jул 12 2011, 18:09

Фетишистот е колкеционер на неиспрани женски гаќи kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ - Page 2 Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse Пон Jул 18 2011, 01:28

Постојат такви мажи...но,не знам за жена која би го правела тоа smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ - Page 2 Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Саб Дек 15 2012, 19:19

Ако е на власт, фетиш му е сиромаштијата и затоа гледа што повеќе да ја ствара меѓу народот smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ - Page 2 Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот