МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako znaete deka e "toa toa"????

+5
Кидман
fragola
Тото
Александра
zbunet
9 posters

Страна 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Нед Ное 21 2010, 14:49

Мислам т.е. замислувам оти не можам да видам kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti Нед Ное 21 2010, 21:20

Нешто во мене ми зборува дека е „тоа тоа“, но јас се' уште не сакам да му верувам...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пон Ное 22 2010, 16:00

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Ное 25 2010, 23:22

Ако не ти избега од вакво kez

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Wtf_bu10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Пет Ное 26 2010, 00:12

јас си сакам сламена колиба, а? Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Саб Ное 27 2010, 16:59

Патот до женското срце е поплочен со јајца. Затоа мораш да пазиш како се движиш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Саб Ное 27 2010, 17:10

...или да одиш по заобиколница
освен ако упорноста не ти е јака страна
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Саб Ное 27 2010, 17:34

Uste ako e strmnina na koja treba da se iskacuvam affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Саб Ное 27 2010, 17:51

зависи колку ти е важна Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 33841
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Нед Ное 28 2010, 00:09

Многумина за љубовта знаат само од филмови. И затоа си прават секакви филмови.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото Нед Ное 28 2010, 12:16

zbunet напиша:Многумина за љубовта знаат само од филмови. И затоа си прават секакви филмови.

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Worst%2520prediction%2520of%2520the%2520future%25201297
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Нед Ное 28 2010, 12:23

Moze ke se zemat kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото Нед Ное 28 2010, 12:37

А-ха, сигурно.
Само држи среќа да мижат цело време. Ако ги отворат очите, ништо од свадбата. lol!
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty појма немам

Пишување by Кидман Пон Дек 06 2010, 00:22

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 NICOLE%20KIDMAN-1
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пон Дек 06 2010, 02:17

Кога многу те сака доволно е малку за да ја направиш среќна. Кога правиш многу значи не те сака.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti Пон Дек 06 2010, 10:32

Кога многу го сакам, тогаш правам се' за да му докажам дека го сакам...Денес никој не верува на збор, само на дело... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Вто Дек 07 2010, 14:47

Тој ја побара за жена, ама таа му одговори дека и’ треба време да размисли. Во меѓувреме тој се збогати, а таа одлучи и така си живееа среќно и весело до крјаот на животот.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Сре Дек 08 2010, 01:02

taa јас не знам. тој ми кажува.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пон Дек 20 2010, 22:27

Ако не се менува во килажа, значи не е за менување.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Нед Дек 26 2010, 15:33

па, си пишува убаво

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Dead-end-street
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Вто Јан 04 2011, 14:24

Која е вистинската личност? На сите им е пред очи, а само ретки можат да го видат
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото Вто Јан 04 2011, 22:06

Додека да дознаеш дали е тоа тоа - тоа ќе помине pustina
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Сре Јан 05 2011, 22:56

Daisy: Sleep with me.
Benjamin Button: Absolutely.
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Кога од ваков кревет не ти се станува...

Пишување by the nurse Чет Јан 06 2011, 13:42

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Brad-pitt-cate-blanchett-2009-2-19-18-37-2
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Чет Јан 06 2011, 13:54

го гледаше, Хоти?
јас сум цела недела под импресии
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 5 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот