МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako znaete deka e "toa toa"????

+5
Кидман
fragola
Тото
Александра
zbunet
9 posters

Страна 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Чет Јан 06 2011, 14:05

Го гледав кога излезе,одличен е.
Приказната е единствена,Кејт Бланшет ми е омилена глумица и...така. flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Уште за Бенџамин Батон...

Пишување by the nurse Чет Јан 06 2011, 16:33

Не сакав многу да зборувам за филмот,можеби некои не го гледале
а јас сум мајстор за расипување впечатоци... trepka

Но,преубаво е она совршено наоѓање во времето кое за двајцата оди
во спротивен правец.Совршен тајминг,,тоа е тоа,,
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola Нед Јан 09 2011, 20:13

Jas ne znam ni sto e "toa" Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 897446
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Јан 27 2011, 22:22

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Саб Јан 29 2011, 20:29

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Funny_11
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Нед Мар 06 2011, 22:18

Зошто жена е малку позаоблена од позади? Природно има оставено простор за тој кој е зад неа да стави раце на колковите и да ја привлече кон себе. А клучеви паѓаат и паѓаат...пријателства се растураат...
И значи самата природа се противи на пријателство помеѓу маж и жена, па кои сме ние да се спротиставуваме на законите на природата? kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Пон Мар 07 2011, 22:12

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Crvenkapa_i_vuk
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Мар 31 2011, 16:45

Пред бирање партнер обавезно провери диоптер, да не се чудиш после кај ти биле очите.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Саб Апр 09 2011, 09:28

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Boyfriend.preview
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Нед Апр 10 2011, 16:56

Разговорот со партнерот е како телефонски импулс. Има различна тарифа во текот на денот. kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото Пон Апр 11 2011, 22:24

За танго се потребни двајца. За љубов стига еден Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTZmc24StxIsw5RJJSI26wbsxMGLhq_-9ofn-wlbmJJH2cVVqgh3A
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Вто Апр 12 2011, 19:37

Кој сака тој и плаќа. kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Чет Апр 14 2011, 11:29

кога му ја лижеш потта од вратот
- убавината е вкусна
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Апр 14 2011, 22:29

Pa na lepce namackano so m ... s , pa, pa kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Пет Апр 15 2011, 00:49

Кидман напиша:кога му ја лижеш потта од вратот
- убавината е вкусна

ако пред тоа се туширал, да Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 151405 Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 324834
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пон Апр 18 2011, 14:30

Ако некој плаче заради скршено срце нек се обеси, наместо да дави наоколу

Абе клоца у гз и у нива да копа.
Не туку ќе ми кажува мрсулко за љубов kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by trpe Чет Мај 05 2011, 08:52

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti Пон Мај 16 2011, 08:29

Кога во почетокот на врската или поточно на првата средба проструи енергија помеѓу двајцата партнери и предизвика зашеметеност или како поетски се објаснува, ти пролетале пеперутки во стомакот...тогаш биди сигурен дека „тоа е тоа“...зошто само „тоа“ може да ја одржи врската или да ти го сочува бракот...и...само со „тоа“ можат да се пребродат сите кризи кои можат да ти ја загрозат врската или да ти го уништат бракот... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пон Мај 16 2011, 22:30

На таа која те сака, се’ кај тебе и’ се чини големо kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Саб Мај 21 2011, 18:45

Ljubovta ne se kupuva, samo teloto smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Чет Јун 02 2011, 15:36

...Šta je, cirkuzaneru, šta me tako gledaš? Kao da nikad nisi video devojku za kojom ćeš patiti celog života?...Balasevic
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti Пет Јун 03 2011, 07:54

ЉУБОВТА Е МОЈА РЕЛИГИЈА... backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Сре Јун 08 2011, 23:18

Ako ti se dopadne nekoja grabni ja i begaj. Po kratko vreme izvini se deka e greska i vrati ja. Sigurno nema da ti ja prosti taa greska. Ili ke te prijavi ili ke se omazi za tebe kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti Чет Јун 09 2011, 08:15

kez guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Чет Јун 09 2011, 08:47

Ljubovta ne pravi od umni-ludi,od skromni-gordelivi...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 6 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот