МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako znaete deka e "toa toa"????

+5
Кидман
fragola
Тото
Александра
zbunet
9 posters

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti Чет Јун 09 2011, 14:01

Едноставно знам...Тоа ми го кажува срцето...Тоа секогаш ја кажува вистината... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Јун 09 2011, 23:01

Kako ke znaes deka navistina te saka i ne saka drug posle tebe? Ako ja izneveris i taa posle te utepa kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti Саб Јун 11 2011, 09:52

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti Саб Јун 11 2011, 20:31

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Jул 07 2011, 19:51

Љубов подразбира да и’ кажеш се’ за тебе, никогаш да не ја лажеш и сите пари кои ги имаш да и’ ги дадеш и се’ да препишеш на нејзино име kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Чет Jул 07 2011, 20:46

Aaa...znaci navistina me saka smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Aвг 18 2011, 00:39

Zivot bez ljubov e kako koga si bogat i slaven, pa se zenis i razveduvas sekoja godina i toa se' so nekoi mnogu pomladi i setas nasekade niz svetot i spies vo luksuzni hoteli oti doma ne te ceka nikoj kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti Сре Aвг 24 2011, 15:21

Ако е грев што го следам своето срце, тогаш простете ми ... но, јас без него ја губам и мојата светлина...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Нед Сеп 11 2011, 14:09

Љубена жена е само таа која е разбрана smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Нед Сеп 11 2011, 17:00

do you speak English? Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 897446
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Саб Сеп 24 2011, 15:11

Ајнштајн грешел, значи загубена е шансата некогаш да ги разбереме и жените како најголемата тајна на универзумот iznenad
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото Саб Сеп 24 2011, 23:28

zbunet напиша:Ајнштајн грешел, значи загубена е шансата некогаш да ги разбереме и жените како најголемата тајна на универзумот Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 538444Жените се релативни Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Einstein-albert-einstein-genius-smiley-emoticon-000718-facebook
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Пон Сеп 26 2011, 10:47Go nema do kraj,koga kolegite go prasuvaat sto e tolku vesel,dali legnal nesto...
a toj jas ne legnuvam nesto,JAS VODAM LJUBOV smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Вто Ное 01 2011, 11:57

Не ги бирај зборовите ако сакаш да те разберам и верувам, бирани зборови предизвикуваат сомнеж smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Сре Ное 02 2011, 17:14

Koga sakas da isprepletes geni so nekoj/a smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Саб Мар 10 2012, 17:20

Кога е вино, радуј се на женско на пијано дур свири kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Вто Мар 13 2012, 11:43

Без секого се може...но,ако не се може...тоа е тоа.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Вто Мар 13 2012, 19:39

wc sampanj
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Сре Мар 14 2012, 00:43

ако ништо во тебе не дава знак дека тоа е тоа, значи тоа не е тоа - и готово. пали и вози.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti Сре Мар 14 2012, 01:24

Ама тоа е тоа...знам јас... trepka ...само се сокрило па не се гледа... kez guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пон Мај 21 2012, 19:42

Od nestrpliva druzba vo par, se rasparuvaat alista kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Вто Мај 22 2012, 17:43

Кога ќе се изгориш...ќе знаешKako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 534936_351106188258335_302986653070289_866786_779648862_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Јун 07 2012, 15:08

Љубена жена е често улепена од љубовта на тој кој ја љуби kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti Вто Јун 19 2012, 18:33

Кога ќе почувствувате маглина во погледот и вртоглавица, бидете сигурен дека "тоа е тоа"... и затоа бидете внимателни во играта која ја играат со вас... Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 104553
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti Вто Јун 19 2012, 18:39

zbunet напиша:Љубена жена е често улепена од љубовта на тој кој ја љуби Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 104553

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 456995 Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 104553
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 7 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот