МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako znaete deka e "toa toa"????

+5
Кидман
fragola
Тото
Александра
zbunet
9 posters

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola Нед Дек 27 2009, 20:20

Ako odlucuva vrz osnova na tugjite komentari,toa znaci povtorno nisto od biznisot Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 951938
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Пон Јан 04 2010, 12:05

кога вишокот твоја љубов компензира за кусокот негова и така постигнувате хармонија Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 806431
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пон Јан 04 2010, 19:26

Koga ja dzvakas hranata i i ja davas preku usta da ja goltne i obratno
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by trpe Чет Јан 21 2010, 13:17

Кога ќе удри како гром!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Саб Јан 23 2010, 10:33

Кога јуначки го издржува мојот ПМС
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Вто Јан 26 2010, 16:58

Кога среде бел ден лежите на лед и гледате звезди и ... ја одбирате истатаKako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 3192132691_dcddba66a5_o
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola Вто Јан 26 2010, 20:02

Pa ako trae 3 dena , znam deka bilo cudo.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пон Фед 08 2010, 21:46

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Пет Фед 12 2010, 22:49

Кога и после толку време, сеуште ти поминува слатка возбуда низ телото кога го слушаш како зборува
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Саб Фед 13 2010, 14:53

Насмевката е знак за среќа, надежта е знак на вера, а бакнежот е знак на љубовта...а да те имам тебе е знак на добар вкус.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Нед Фед 14 2010, 15:45

emiii, od ova pojasno - zdravje


Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Funny-pictures-baboon-butt-
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото Пет Фед 26 2010, 22:16

неодложен ѕех Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 806431
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото Пон Мар 01 2010, 12:19

Kako znaм deka "toa e toa"?

Ако Таа личи на Никол, а јас на Роби. Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 47654
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Мар 11 2010, 14:49

Imam zavrseno skolo za ljubomorstvo balkanski
smer, najteskiot, no uspeav da go pominam so najvisoki ocenki i duri mi
bese ponudena stipendija za studii po psihopatska ljubomora od sto bev
tolku nadaren Omilena pesna mi e " Tako ti je mala moja kad
ljubis balkanca " od Belo Dunde
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Нед Мар 14 2010, 18:07

затоа што му треба многу малку
за да ме смота како сака Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 394389

се лутам, се лутам, претам, клоцам...
тој, само се смешка и ќе ми рече, те сакам и мене толку ми треба - одма почнувам да мижуркам ко пиле наврнато, ооооо....сонцето мое...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото Нед Мар 21 2010, 16:15

Кога ќе размислам, најчесто ми велат „Тоа е тоа“ откако ќе ми соопштат лоши вести со непоправливи последици за мене.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Мар 25 2010, 10:12

...koa ke umre nekoj
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Нед Апр 04 2010, 15:54

затоа што имам чувство дека цел живот сме биле заедно
(а не се сеќавам да идеше со мене во градинка...па добро, се изменил со годините сигурно,....)
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Сре Апр 07 2010, 22:56

Koga se ponasa so mene isto koga sum bolen ili zdrav, koga mi e rodenden i koga ne mi e.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пон Апр 26 2010, 11:45

Невистинското се распознава кога и да е, при посилен дожд боите се разливаат. Вистинското најчесто природно е сиво.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Пон Апр 26 2010, 15:26

-сивото е убаво
се комбинира со црвено
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Пон Мај 03 2010, 11:07

Понекогаш мораш да го запознаеш партнерот навистина добро за да сфатиш дека никогаш нема да бидете ништо друго освен туѓинци.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Пет Мај 21 2010, 21:51


  1. Ме фасцинира екстремниот електричен напон,опиплив,треперлив,кој може да се создаде меѓу маж и жена што не се познаваат,без посебни причини,само така,едноставно само затоа што си се допаѓаат еден на друг и што се борат да не го покажат тоа.Никаква потреба од зборови.Се е работа на гримаси,на пози.Како некоја погодувалка,најважната загатка во вашиот живот.Обичниот народ тоа го вика еротика,всушност се работи за чиста порнографија,односно искреност.Светот може да се сруши,вие имате очи само за тие други очи.Во својата најдлабока внатрешност,во тој момент,вие најпосле знаете.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Саб Мај 22 2010, 02:34

преубаво Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 151405
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Саб Мај 22 2010, 12:35

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 438648
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 2 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот