МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako znaete deka e "toa toa"????

+5
Кидман
fragola
Тото
Александра
zbunet
9 posters

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Саб Мај 22 2010, 12:39

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 966742 Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 196669
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Саб Мај 22 2010, 12:51

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 196669
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Саб Мај 22 2010, 14:05

Знам дека тоа е тоа кога таа е таа.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Нед Мај 23 2010, 17:43

Jesi li tu to ti?Jesi li to tu ti?Jesi li ti to tu?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Нед Мај 23 2010, 19:35

У хотел некој странец од соба по телефон се јавува на рецепција и вели :
- Ту ти то рум ту.
Овој на рецепција не знае што е тоа и го прашува шефот, а овој му одговара :
- Па ти речи му : - Там тарам, там ,там, там !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Пон Мај 24 2010, 01:25

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 79941
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Пон Мај 31 2010, 00:57

Zatoa sto znaes deka znam,i znam deka znaes.Nema beganje!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 01:07

- Ај со среќа кола си купил.
- Фала, поубаа да си купиш
- Се омрси у неа ?
- Не.
- Епа бар купи четврт бурек и јогуртче и изеди у колата да разбиеш малер
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Сре Јун 02 2010, 01:13

Ова скоро го чув,добро е.Сака директорот нова кола ,па ,,зверот,, му делеше совети...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 01:19

Зверот е неофицијален директор
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola Сре Јун 02 2010, 22:29

Koga ke probate ova-ona...
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Пет Јун 04 2010, 14:09

Кога не ти требаат Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Homlunetteза да го/ја видиш, едноставно знаеш дека е тука Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 125943
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Вто Јун 08 2010, 09:29

кога и после толку време го сметаш за најзгодниот маж на светот Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 1605
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by alisa Вто Јун 22 2010, 20:54

Во моментот кога го земаш телефонот да му се јавиш, тој веќе ти ѕвони Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 543210
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пет Јун 25 2010, 21:23

Вистинското е кога веќе не е важно кој е доле, а кој горе.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Сре Jул 07 2010, 17:25

па викаат дека ко се бије, тај се воли
па ваљда е тоа тоа Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Пет Jул 16 2010, 13:10

кога го обожаваш дури и кога зборува работи кои не ти одат во прилог
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Aвг 19 2010, 12:35

Знам дека таа е таа кога со мене се чувствува како во друга состојба со блажена насмевка како калуѓерка.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Чет Aвг 19 2010, 12:52

у другом стању? Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 538444
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото Вто Aвг 24 2010, 02:12

Кога заспивам насмеан како цел свет да е мој
Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 HOM-11JP005-003
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пон Aвг 30 2010, 13:21

Кога некого сакаш може да те изнервира до толку да посакаш да го акнеш со нешто
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Пон Aвг 30 2010, 15:37

Тото напиша:Кога заспивам насмеан како цел свет да е мој
Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 HOM-11JP005-003
Ми кажуваат дека се смеам во сон,но за жал никогаш не се сеќавам на убавите соништа!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пон Aвг 30 2010, 21:55

Таа е таа додека мисли дека јас сум тој
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Вто Сеп 07 2010, 14:45

кога веќе со ништо не може да те изненади . . . или не сака :sipka:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото Вто Сеп 07 2010, 14:58

smeenje

Де мори далас, вака ли сакаш да те изненади? paga smea
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 3 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот