МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako znaete deka e "toa toa"????

+5
Кидман
fragola
Тото
Александра
zbunet
9 posters

Страна 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Вто Сеп 07 2010, 21:42

Кога добиваш тахикардија без причина trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Сре Сеп 08 2010, 16:17

Колку што знаеме од историјата принцовите воглавно биле кретени и облечени како за во циркус. Значи, за да бидеш принцот на белиот коњ, треба да си кретен и лошо облечен.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Пет Окт 01 2010, 18:08

Una - Momo Kapor

"Kad sam je prvi put video, sat mi je stao!" govorio je kasnije profesor Mišel Babić za svoj susret sa Unom u jesen 1980. ...
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Пет Окт 01 2010, 23:32

,,Светот може да исчезне околу вас,вие имате очи само за тие очи...,,-Бегбеде
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Вто Окт 19 2010, 23:26

Ако некоја е во вонбрачна врска со бизнисмен, директор, доктор итн. тогаш велат дека таа му е љубовница. Ако е во врска со бравар, пожарникар, столар итн. тогаш за неа велат дека е курвиште.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Вто Окт 19 2010, 23:40

Познавам една ......... која е ,,добродушна,,газомрдачка и со едните и со другите...но,тоа е веќе дијагноза kezВо соодветната тема мислам дека ја имам спомнато...


Последната промена е направена од hot nurse на Сре Окт 20 2010, 22:34. Мислењето е променето 2 пати.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Сре Окт 20 2010, 00:11

zbunet напиша:Ако некоја е во вонбрачна врска со бизнисмен, директор, доктор итн. тогаш велат дека таа му е љубовница. Ако е во врска со бравар, пожарникар, столар итн. тогаш за неа велат дека е курвиште.

хмммм.... се прашувам дали бизнисменот, директорот, докторот итн. и браварот, пожарникарот, столарот итн. ја гледаат таа некоја исто или секој во согласност со неговото „ниво“ Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 104553
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Сре Окт 20 2010, 00:12

Mislam deka nivoto ja odreduva procenkata Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Сре Окт 20 2010, 09:14

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 104553 не верувам дека тие го посветуваат своето време на такво проценување на дотичната.
проценуваат посматрачите оти фантазираат за тоа што го немаат.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Сре Окт 20 2010, 09:33

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Сре Окт 20 2010, 22:32

кога е дел од мене, кога знам дека добар или лош, разумен или блесав, каков е таков е, мој си е
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Чет Окт 28 2010, 12:16

Кога некој на некоја која не ја познава уште од прва и’ нуди кафе значи и‘ нуди брз секс во кола на некое забутано место.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Чет Окт 28 2010, 15:52

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 301497Затоа некој стално ме вика на кафе


Последната промена е направена од hot nurse на Нед Ное 21 2010, 14:14. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Чет Окт 28 2010, 18:53

затоа кога сте на работа велите „оваа работа“, а кога сте надвор, се работи за „онаа работа“ kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Чет Окт 28 2010, 19:40

kez Не,не,не само покани има.Не значи дека сум отишла ,,на кафе,,!Таман работа! paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Пет Окт 29 2010, 00:05

се шегувам lol!
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пет Окт 29 2010, 00:30

Ќе ставале кафемат на секој паркинг Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра Пет Окт 29 2010, 00:36

kez


Последната промена е направена од dalas2no на Нед Окт 31 2010, 00:29. Мислењето е променето 1 пати
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Пет Окт 29 2010, 14:19

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Сре Ное 03 2010, 20:45

Подобро е сликата од партнерот наместо во џеп до срцето, да се носи во гаќите оти така ќе те боцка и потсетува.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Сре Ное 03 2010, 20:48

kez Koj nosi denes sliki?Treba mobilniot u gaki da go stais.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet Сре Ное 10 2010, 19:51

Не земај јаболко од жена оти ќе ја предизвика змијата.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман Сре Ное 10 2010, 20:19

zbunet напиша:Не земај јаболко од жена оти ќе ја предизвика змијата.

хахахаха.... несалам Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty е ај одолеј му де

Пишување by Кидман Сре Ное 10 2010, 20:20

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 IStock_000005631178XSmall.red%20apple
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse Нед Ное 21 2010, 14:13

Кога само на тоа мислиш kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako znaete deka e "toa toa"???? - Page 4 Empty Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот