МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

+4
Александра
the nurse
zbunet
Кидман
8 posters

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Саб Jул 17 2010, 16:22

завршив една многу важна работа, која ми го зеде цел ден вчера и цела вечер и цела ноќ се нервирав, дури и на дечко ми му се развикав од шо кога не можеш на магарето - на самарот ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? 104553


и морав некому да се пофалаааааааааааммммммммммммммммм....................... ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? 84441
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Нед Jул 18 2010, 14:30

дневна фалбаџиска доза:

уште од сабајле убава вест, еден мој добар другар се смувал се една моја добра другарка, во мувањето и јас малку поттурнав
и сега сум радосна како мене да ми се случува јупииии.......
ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? 125943

ако ме викнат за кума, пак ќе ви се пофалам ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 15:44

Дур помине Пиво Фест, па ќе се отрезнат ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Нед Jул 18 2010, 16:53

абе доста, не коби, ебаго!!!!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 16:56

E da de, na sekoja karanica tebe ke te spomnuvaat
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 18:14

Aj , sega koga zborite za toa jas licno imam dva para spoeno,sto se vo brak i den-denes,mi fali uste eden da ne bide paren broj(za vonbracni parovi ne kazuvam,oni si znaat)...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 18:38

Како не, мене кој ми местел женски ? Никој. Од кај сум толкав во вратот ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 18:50

smeenje Od sto mnogu papas.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 18:53

Оти влагам у чопор, бирам и так ! за врат ! ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? 210
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 18:59

Mislis:-Vleguvase vo copor,birase i izbra! trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 19:05

Да де, минато свршено време. Уште тогаш свршивме ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 19:09

Nekoj uste biraat,im se moze i im se saka...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 19:11

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? 810485 Ѓубриња ! ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? 49406
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 19:14

Ete gledas deka si ljutko,Kidman ubavo ti kaza!(a i jas mislam isto) strav
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 19:18

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? 1112562544Demon2
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 19:22

Te ostavam na angelcinjata. kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 19:26

Mhm

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? 3189287768_3b1a03a3c1
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 19:35

Prijatno!Da ne se sekiram,vo dobri noze,ovaj race si! kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Пон Jул 19 2010, 13:33

ме конектираа после чекање 18 саати glusec
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by trpe Чет Jул 22 2010, 19:36

Еве, ова, она, ваму, таму... ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? 156273
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti Пет Jул 30 2010, 15:04

Редно е и јас нешто да се пофалам, ако воопшто е за фалење... smesko
Конечно решивме да направиме генералка на цел спрат од куќата...чистење, варосување, бојадисување vredna и што уште не, за да си го заслужиме барем летниот одмор кој ќе следува после целосно завршување на планираната работа... gnjurec
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Пет Jул 30 2010, 19:03

си дојдов од одмор
од Грција - патриотски
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Тото Саб Jул 31 2010, 13:08

Шести ден на раат se klanja . Старците ми летуваат на Вториот крак.

Зошто не велат средниот од трите? paga smea
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Чет Aвг 05 2010, 00:34

годинава не ме јадат комарци

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Mosquito
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Чет Aвг 05 2010, 00:41

Со мене се изнагостија
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот