МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

+4
Александра
the nurse
zbunet
Кидман
8 posters

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Пон Окт 11 2010, 23:53

Честитки за годишнината ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 125943

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Funny-pictures-two-cats-are-in-a-bed
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Вто Окт 12 2010, 09:23

fala
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Вто Окт 12 2010, 11:24

Честита годишнина Хоти
да сте среќни и долговечни

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Rose1
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti Вто Окт 12 2010, 12:05

Среќна годишнина hot nurse. Ви посакувам се' најдобро...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Вто Окт 12 2010, 15:23

Благодарам ! flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Сре Окт 20 2010, 22:28

од утре до недела ќе уживам во....

http://www.skopjejazzfest.com.mk/schedule.htm
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Сре Окт 20 2010, 22:32

Кидман напиша:од утре до недела ќе уживам во....

http://www.skopjejazzfest.com.mk/schedule.htm
kez Е,да бе, а јас морам викендов на некој конгрес. kamsik
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Сре Окт 20 2010, 22:40

ајде утре во универзална
има уште карти во југотон
(ќе се гаѓаме со семки ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Сре Окт 20 2010, 23:11

zal mi e Немам време...Убаво да си поминеш!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti Вто Окт 26 2010, 19:17

Сакам само да ве поздравам и да ве поканам на домашната слава св.Параскева или Петковден. Ме чекаат обврските, зошто до утре се треба да е подготвено... ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 125943 ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 125943 ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 125943
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Вто Окт 26 2010, 19:33

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 438648 ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 125943
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Окт 31 2010, 21:29

Пациентите често ми велат дека имам многу нежни раце, gal додуша ми велат дека имам и многу убави нозе,но тоа нема врска со работата ... usramen
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Окт 31 2010, 22:14

Vidi gi kaj gledale tie i toa bez gajle affraid , a nie se sramevme tamu da gledame ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 891450
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Пон Ное 01 2010, 19:00

Денес ,една фина г-ѓа во школо(внука ми ја вика баба-Барбика,мислам и наша мама е супербабичка,ама оваа...)ми се обраќа дали сум јас таа и таа,ја знаела свекрва ми и маж ми и така...ми изнададе коплименти,дури ми падна незгодно!? iznenad После тоа отишла у фирма кај маж ми :-Тебе ли ти е таа жена,па јас по...... жена не сум видела!-обожавала жени средени тип-топ(а да бидеме искрени, од мене таа посредена беше)...И овој мојов:-Сигурно за мојата збориш?!Може не си многу шетана? bam Абе свој ако не те тресне!Ќе види он...само ќе гледа! hehe
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Пон Ное 01 2010, 20:09

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 301497
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Пет Ное 05 2010, 01:01

запознав еден кафеански поет, пол саат „разговаравме“ и останав жива (читај, ненатепана) flower
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Пет Ное 05 2010, 01:08

Moz i ke se zasakate ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Пет Ное 05 2010, 01:32

paga smea тенка е линијата ....
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Ное 14 2010, 10:16

...Pacientka na den14.11.98g. vo 11.50h so racna pomos po Bracht,porodi ziv maski plod so RTM 3450/52 i АЅ 8/9...Денес тој е повисок од мене,мисли дека е поумен од сите нас дома,се заљубува често,мисли дека му е време да се бричи... sonce И како што самиот си кажа како помал:-,,Сан,, на англиски е и сонце и син.значи синот е сонцето на мама!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Нед Ное 14 2010, 14:16

време е да поучам некој странски јазик pile

јанар, шкурт, марс, прил, мај, чершор, корик, гушт, штатор, тетор, н`нтор, џетор

та-тааа! radosna

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Нед Ное 14 2010, 17:31

hot nurse напиша:...Pacientka na den14.11.98g. vo 11.50h so racna pomos po Bracht,porodi ziv maski plod so RTM 3450/52 i АЅ 8/9...Денес тој е повисок од мене,мисли дека е поумен од сите нас дома,се заљубува често,мисли дека му е време да се бричи... ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 602480 И како што самиот си кажа како помал:-,,Сан,, на англиски е и сонце и син.значи синот е сонцето на мама!


нека е жив и здрав и уште поголем да порасне ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 396122
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Ное 14 2010, 18:04

fala
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Ное 14 2010, 18:09

ognomet guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Ное 14 2010, 18:11

guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Пон Ное 15 2010, 00:05

hot nurse напиша:...Pacientka na den14.11.98g. vo 11.50h so racna pomos po Bracht,porodi ziv maski plod so RTM 3450/52 i АЅ 8/9...Денес тој е повисок од мене,мисли дека е поумен од сите нас дома,се заљубува често,мисли дека му е време да се бричи... sonce И како што самиот си кажа како помал:-,,Сан,, на англиски е и сонце и син.значи синот е сонцето на мама!


iznenad ц ц ц, денес бил 14 ноември!!
Честитки за сонцето на мама Хоти backa
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 5 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот