МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

+4
Александра
the nurse
zbunet
Кидман
8 posters

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Пон Сеп 20 2010, 21:36

имам нешто што одамна не сум имала.

температура! grip


Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Пон Сеп 20 2010, 21:56

само Витамин Ц
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Пон Сеп 20 2010, 21:59

kez Јас не знам ништо,сестра сум.Јас само добро боцкам. guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Пон Сеп 20 2010, 22:32

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Nurse
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Вто Сеп 21 2010, 00:14

Камо среќа да бев ваква! kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Вто Сеп 21 2010, 22:27

фала и на двете за витаминот, грижата и боцките jazik

guska guska
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Вто Сеп 21 2010, 22:59Hay chick... feeling better?


ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Male-nurse-1
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Нед Сеп 26 2010, 12:39

Помина роденденот, останаа изгазени кикирики

Далас домаќинке, супер беше тортата,
Хоти, сликата беше со гола женска ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Сеп 26 2010, 13:06

Честито нека е жив и здрав! ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 125943
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Сеп 26 2010, 13:30

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 125943 ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 84321 ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 620745
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti Нед Сеп 26 2010, 18:42

Среќен нека е роденденот на син ти, Кидман, да расте голем, да биде здрав и жив и да му се остварат сите желби... ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 125943 ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 125943 ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 125943
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Нед Сеп 26 2010, 22:19

Честитки и од мене ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 196669 ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 125943

мило ми е што се погодила тортата.ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 269495
п.с. но ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 16089 барем едно залаче да сликаше да видев како ти испадна ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 539282
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Нед Сеп 26 2010, 22:33

важи ќе ја сликам
и тоа одма
ама ќе ја ставам утре од работа, тука ми се зезна нешто
важно беше многу вкусна
и лесна и брза, баш нешто не ми се маткаше со варење жолчки на пареа
оваа баш ми се погоди

п.с. а пошто не ми кажа како се вика, јас ја крстив Далас торта ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра Сре Окт 06 2010, 00:13

денес кулирам afro
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti Сре Окт 06 2010, 18:43

Решив да го променам својот живот, па ја скратив косата...Проблемот е во тоа што никој не ја примети промената, но важно е дека јас се чувствувам прекрасно... ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 602480
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Саб Окт 09 2010, 22:42

Вчера сум спиела 14ч. flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 22:45

Сварно коа ќе рече некоја дека спиела со некого. Абе побљутав израз неам чуено. “ Спиела со него “ и демек ние мутави сме и трева пасеме
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Саб Окт 09 2010, 22:47

Кој спомна со кого?kez Само се пофалив дека одамна се немав така одморено.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 22:48

Не ма, ми текна асоцијација така оти спомна за спиење lol!
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 22:51

И башка све што женско што праи асоцира на онаа работа ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 762431
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Саб Окт 09 2010, 22:52

zbunet напиша:Сварно коа ќе рече некоја дека спиела со некого. Абе побљутав израз неам чуено. “ Спиела со него “ и демек ние мутави сме и трева пасеме

e oti ti kako sakas da vika, Dremela so nego??? ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 497844
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 22:55

Па поприкладно би било на пример : „ Го извадив од шарки, го исцедив ко лимун итн “ ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 762431
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Саб Окт 09 2010, 23:10

утре сум на свадба ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 652823
си го мажиме најмалото, најубавото
да си дочекате и вие за децата,
овде баш и нема на кого да му речам за глава
страудијци едни мекичарски
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 23:15

Да, да,крцкалче си ти наше ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Пон Окт 11 2010, 23:09

Денес после 12ч.работа доаѓам дома уморна и наврната...исклучени светла ,мамо влези од ова врата во дневна,црвени свеќи горат на маса,спремиле свечена вечера...на детската табла пишува натпис ,,Happy anniversery,Mom and Dad,,...Големиот направил видео со убави слики и песна,,Because I love you,,...одма ми помина се! ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 314998 ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 125943
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ? - Page 4 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот