МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сладолед

+3
trpe
the nurse
zbunet
7 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Сладолед Empty Сладолед

Пишување by zbunet Пет Aвг 20 2010, 15:06

Што лижеш најчесто ?

Сладолед Digita11
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by the nurse Пет Aвг 20 2010, 19:08

Коцки мраз kez стално ме караа како мала,ама џабе...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by trpe Пет Aвг 20 2010, 19:43

Упс, кочи Трпе, твоја тема... Сладолед 44162 Сладолед 44162 Сладолед 44162 Сладолед 44162 Сладолед 44162
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by trpe Пет Aвг 20 2010, 19:46

hot nurse напиша:Коцки мраз kez стално ме караа како мала,ама џабе...


Е па јас и сега, кога ќе ме послужат со сок и внатре коцки мраз... Мммммм.... Убавина, скот го пијам за три секунди за да дојдам до мразот и оп, лап една коцка мраз во уста додека не се истопи, па втората...Уф, уф, убавина Сладолед 151405
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by Кидман Пет Aвг 20 2010, 20:24

фуј... коцки мраз да се јадело
ами не ви студи?
вие изгледа многу сте ватрени Сладолед 762431
ние змиоликиве такви работи - НЕ!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by zbunet Пет Aвг 20 2010, 21:45

Сладолед Images?q=tbn:ANd9GcTKfGQmvVFMWU2eDNFT1ZA2g9zYhyqvvHHXWqumOiykaj7gFS8&t=1&usg=__Ge3krEe2nxi0JoTE2EAp9dvDl-k=
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by Кидман Пет Aвг 20 2010, 21:53

види, види, на што него го асоцирале коцките мраз од Хоти...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by the nurse Пет Aвг 20 2010, 22:30

trpe напиша:
hot nurse напиша:Коцки мраз kez стално ме караа како мала,ама џабе...


Е па јас и сега, кога ќе ме послужат со сок и внатре коцки мраз... Мммммм.... Убавина, скот го пијам за три секунди за да дојдам до мразот и оп, лап една коцка мраз во уста додека не се истопи, па втората...Уф, уф, убавина Сладолед 151405
Трпе ме разбира...мммммм,исто и јас така праам,со сок,а со жестоко не можам толку брзо,па барам уште,уште мраз...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by Александра Саб Aвг 21 2010, 11:43

Велат дека имало и солен сладолед, на стапче и во чинивче jazik

Само во слаткарница 69 kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by zbunet Саб Aвг 21 2010, 12:15

Mmmm, ja pa nisto ne znam Сладолед 396736
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by Кидман Саб Aвг 21 2010, 12:42

dalas2no напиша:Велат дека имало и солен сладолед, на стапче и во чинивче jazik

Само во слаткарница 69 kez


Dalas mor..... Сладолед 538444
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by Александра Саб Aвг 21 2010, 12:48

е шо де? kez
немој после да речете, не си другарка, си знаела а не ни кажа lol!
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by trpe Чет Aвг 26 2010, 02:02

Е ова ти се вика вистинска другарка, да не останеме во мрак и незнаење Сладолед 396122
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by Александра Чет Aвг 26 2010, 10:39

ами како flower
особено ти, кога знаеме колку си по сладоледот sladoled
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by the nurse Нед Aвг 29 2010, 10:23

Што сладолед се излижало додека не бев тука kez А да ве прашам сте мешале ли некојпат солен и благ,мислам sladoled ?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by zbunet Нед Aвг 29 2010, 14:56

dalas2no напиша:Велат дека имало и солен сладолед, на стапче и во чинивче jazik

Само во слаткарница 69 kez

hot nurse напиша:Што сладолед се излижало додека не бев тука kez А да ве прашам сте мешале ли некојпат солен и благ,мислам sladoled ?


Сладолед 762431
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by the nurse Нед Aвг 29 2010, 19:17

И ...ти се допаѓаат мислењата и сакаш да не частиш сладолед?paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by zbunet Нед Aвг 29 2010, 19:42

Сладолед 891450 ...немам пари
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 00:14

kez Кој ти бара пари,онака кобајаги.Еве ти еден од мене sladoled
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 00:20

Сладолед 438648 Сладолед 504763
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by trpe Пет Сеп 03 2010, 00:39

Нешто не ми одеше прееска со сладоледот. Кога го изедов второто чинивче почна да ми отрпнува устата од ладно! Навистина не ми е јасно зошто??? Сладолед 568810
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 00:42

Ја лижам на собна температура Сладолед 762431
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 00:42

Го губиш огнот во себе,гледај да тлее,ако се изгаси,мокро тешко се пали... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by trpe Пет Сеп 03 2010, 00:57

Трпе оди на училиште и учителката го прашува: На гранка стојат 8 врапчиња, пука ловџија и
паѓаат две, колку останале?
Трпе одговара: 6 учителке!
Е не се 6 од страв избегале сите, не останало ниту едно. Но сепак ми се допаѓа како размислуваш.
А може ли јас сега да ви поставам едно прашање учителке? Слободно прашај.
Трпе: Е па вака, ако стојат 3 жени една до една и едната го лижи само врвот на сладоледот, другата
го лижи до половина а третата цел го лижи. Која од нив е мажена?
-Таа што го лижи цел?
- Не учителке, таа што има бурма на прстот, но сепак ми се допаѓа како
размислувате...
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by zbunet Пет Ное 19 2010, 23:37

Куќа части smesko

Сладолед Only_i10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сладолед Empty Re: Сладолед

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот