МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

мојот најверен другар - компјутер

+2
zbunet
Кидман
6 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty мојот најверен другар - компјутер

Пишување by Кидман Сре Aвг 25 2010, 22:58

мојот најверен другар - компјутер 45855_429020629431_287258184431_4788027_3767514_n
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by zbunet Сре Aвг 25 2010, 23:19

Мојот е стар и веќе го ислужил своето, но ја искажал својата вредност. Преку него запознав добри и убави луѓе, и нормално кретени, но бар лесно се откачуваат. Во живо познавам многу малоумни и не можам тек така да ги изолирам иако се неписмени се наметнуваат заради тоа што им дозволуваат околностите.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by trpe Чет Aвг 26 2010, 01:44

Кој бе најверен другар, као „Радодајка“ е, понекогаш едвај можам да дојдам до него мојот најверен другар - компјутер 000410
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by zbunet Вто Aвг 31 2010, 11:12

Кога некои тотално комјутерски неписмени ќе почнат да поставуваат глупи прашања, мислат дека комјутер е магично стапче, не знаеш дали да се смееш или да плачеш.
- Абе како јас да направам сајт и така да се рекламирам ?
- А знаеш што е сајт ?
- Па...
- Аха, значи немаш појма, и сакаш кога некој ќе ти направи сајт, а колку те познавам за без пари или за едно пиво и цел свет тоа ќе ти го гледа и сите ќе ти купуваат ? И ти си паметниот ? Така ? мојот најверен другар - компјутер 301497
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by the nurse Чет Сеп 02 2010, 23:52

Не знам што е со жениве на работа.Скоро цела година запишуваме во компјутер и редовно се греши,секој месец на крај поправам,,домашни,,А за на ФБ , одма се се научија и си пронајдоа според сериите актуелни и ,, спец.другари од,, Турција,Индија...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by zbunet Чет Сеп 02 2010, 23:55

Епа програмот треба да изгледа во облик на фарма од ФБ
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 00:07

paga smea Треба да и кажеме на програмерката.А и таа што ја бива,ми ставила за починати пациенти , дел пасивни,за живи , активни.И се случува често некоја од сестриве да ,,активира,, некој пасивен.Што се прави,годината ја грешат, внесуваат податоци во 2009,па те убедува дека ги запишала.Овие два-три дена пукнав од работа... lut
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 00:13

епа нека стави смешко зомби или мумија ако по грешка ја активира мојот најверен другар - компјутер 205714
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 00:19

Абе,каков смешко.Тоа оди после во Фондот за наплата iznenad Пушти,ќе се научи...некогаш kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 00:23

Колку ги познавам, не се сомневам мојот најверен другар - компјутер 695411
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 00:26

paga smea guska help
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by trpe Пет Сеп 03 2010, 00:28

Па ако сте успеале да оживеете повеќе пациенти, значи дека ве бива и може да добиете дури и награда мојот најверен другар - компјутер Lol
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by zbunet Пон Сеп 06 2010, 15:27

Mu izbrisav temp, go defragmetnirav i sea leta мојот најверен другар - компјутер 26635


A ne mozese da si go najde мојот најверен другар - компјутер 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by keti Саб Сеп 11 2010, 16:39

Мојот најверен другар-компјутерот пред некој ден се разболи, го фати некој страшен вирус и морав да го лекувам...Не дека многу се разбирам од комјутери, ама знам точно кога му е време за лекување...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by Александра Нед Сеп 12 2010, 02:08

hot nurse напиша: paga smea Треба да и кажеме на програмерката.А и таа што ја бива,ми ставила за починати пациенти , дел пасивни,за живи , активни....

paga smea paga smea paga smea
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by trpe Нед Окт 03 2010, 15:01

Што ме гледаш така, па и јас сакам да си поприкажам со пријателчињата на фејсбук!

мојот најверен другар - компјутер Funnycats012
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by trpe Нед Окт 03 2010, 16:43

Ах, ме откачи!

мојот најверен другар - компјутер Maceh
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by trpe Пет Дек 24 2010, 15:16

мојот најверен другар - компјутер 116fiq
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by the nurse Пет Дек 24 2010, 16:05

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by zbunet Нед Јан 30 2011, 20:45

мојот најверен другар - компјутер Stokad10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by the nurse Нед Јан 30 2011, 22:19

мојот најверен другар - компјутер Image?format=raw&type=img&id=1279
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by zbunet Саб Мај 07 2011, 23:03

Sega postoi i virtuelno samoubistvo - klikaj kaj stignes obesen
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by trpe Сре Јун 29 2011, 12:07

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by keti Нед Jул 03 2011, 12:17

Трпе, мислам дека ова тебе не тие проблем... trepka ...Ти си правиш ислети на Водно...кај крстот... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by keti Саб Jул 23 2011, 18:49

мојот најверен другар - компјутер Austin-computer-repair
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

мојот најверен другар - компјутер Empty Re: мојот најверен другар - компјутер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот