МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Караници и тепаници

+3
the nurse
zbunet
Кидман
7 posters

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Александра Вто Сеп 14 2010, 23:18

се заканувам дека ќе ги викнам моите на ручек ако . . . perverzna
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Вто Сеп 14 2010, 23:23

Garant ke popusti Караници и тепаници - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Вто Сеп 14 2010, 23:29

Ха,ха ние ја имаме само мајка ми,а таа доаѓа без прашање.Кога бевме на одмор ни расчитувала,као ми помага.Да ми беше свекрва, гарант ќе се искаравме...Вака маж ми си е навикнат,само ни вели прајте си слободно муабет , јас отидов да си легнам. kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Вто Сеп 14 2010, 23:30

Koa ke dojde baba mi ja stojam stav mirno i samo ocite mi mrdaat
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by trpe Пет Сеп 17 2010, 21:12

Не и зборувам на жена ми веќе година и пол. Не сакам да ја прекинувам.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Нед Сеп 19 2010, 00:01

Ако упатиш критика на партнерот има иста тежина како да си го запалил знамето.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман Нед Сеп 19 2010, 01:32

не баш!
за знамето ќе имаш караница, за критиката - тепаница Караници и тепаници - Page 2 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Вто Сеп 28 2010, 09:59

Ако те види некој што не треба, со некоја која не треба, ќе те најде тоа што не треба.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by alisa Вто Сеп 28 2010, 10:05

zbunet напиша:Ако те види некој што не треба, со некоја која не треба, ќе те најде тоа што не треба.

Да не грешиш малку, сепак мислам дека ќе те (го) најде она што треба
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Вто Сеп 28 2010, 10:18

Па сите три ситуации не требаат kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by alisa Вто Сеп 28 2010, 10:27

Што не треба, да те видат? А ако не те видат, тогаш се е во ред?
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Вто Сеп 28 2010, 10:30

Сите три, ало ? Има некој таму ? bounce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by alisa Вто Сеп 28 2010, 10:31

Да има, а кај тебе?
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Вто Сеп 28 2010, 10:32

Сам сум, не сум со сите kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by alisa Вто Сеп 28 2010, 10:34

Па и ние сме тука trepka
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Сре Сеп 29 2010, 12:03

Кога е лоша, секогаш ја смирувам со топол збор, трпение и разбирање кое велкодушно извира од мене и она после се кае и сака да си ја удри главата од ѕид оти била таква, ама јас пак сум тука да ја утешам во ама баш секој момент.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Сре Сеп 29 2010, 12:33

Алал да и е на таа што те родила и блазе си и на таа што те има flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман Сре Сеп 29 2010, 12:42

zbunet напиша:Кога е лоша, секогаш ја смирувам со топол збор, трпение и разбирање кое велкодушно извира од мене и она после се кае и сака да си ја удри главата од ѕид оти била таква, ама јас пак сум тука да ја утешам во ама баш секој момент.

Караници и тепаници - Page 2 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман Сре Сеп 29 2010, 12:44

Караници и тепаници - Page 2 Angel-devil
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман Нед Окт 03 2010, 13:15
Tuge postoje Hoti..... da bi..... ???????
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Нед Окт 03 2010, 13:46

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Тото Нед Окт 03 2010, 14:11

Караници и тепаници - Page 2 301497 Караници и тепаници - Page 2 966742
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Пет Окт 15 2010, 10:53

Ако вината за караницата е нејзина, тоа значи дека ќе се смирите само ако на себе да ја прифатиш вината.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман Пет Окт 15 2010, 11:06

може кај вас е така
кај нас на пример, никогаш до сега вината за караница не била моја, па затоа не можам да кажам со сигурност дали ова погоре напишаново е точно или погрешно

Караници и тепаници - Page 2 09
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Сре Дек 01 2010, 20:02

Еве како влијае цигарата на жената

Караници и тепаници - Page 2 Best_a10

Караници и тепаници - Page 2 Best_a11

Караници и тепаници - Page 2 Best_a12

Караници и тепаници - Page 2 Best_a13

Караници и тепаници - Page 2 Best_a14

Караници и тепаници - Page 2 Best_a15
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 2 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот