МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Караници и тепаници

+3
the nurse
zbunet
Кидман
7 posters

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Пет Дек 03 2010, 23:43

Кавгата заради страв од загуба, може да ја предизвика загубата.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Саб Дек 04 2010, 00:15

Јас ниту се карам ,ниту се тепам...не сум за овде smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Александра Саб Дек 04 2010, 13:02

не ме бидува за тепаници, а ни за караници.
по караниците, дури и да успеам да докажам дека сум во право, се чувствувам како претепана tazen
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Пет Дек 17 2010, 12:01

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Вто Дек 21 2010, 18:05

КАКО АМЕРИКА ЌЕ ОСТАНЕШЕ "НЕОТКРИЕНА"
Единствена причина зошто Кристофер Колумбо можел да ја открие Америка е дека: не бил ЖЕНЕТ! Да бил оженет, Колумбо ќе требал да се справи со следново:
- А зошто мора баш ти да одиш?

- А зошто не пратат некој друг? Што си ти?

- Тебе се ти е тркалезно! Дали си ти глуп или луд?

- Уште моите не ги знаеш а ти би да откриеш нов свет!

- Што криеш? Не ни знаеш каде одиш!

- А што, на брод само машки ќе бидете? Ма немој!

- А зошто не можам и јас да дојдам, ако си ти шеф таму? Мене никогаш не ме земаш на патувања!

- Стоко, не знаеш веќе што да измислиш само дома да не си!

- Ако излезеш од врата јас си одам кај мајка ми!

- А која е таа Марија? Што сака она? Девојче а? Цркни... педофил еден!

- Сè си испланирал, бесрамник! Си се договорил со тие курвите индијански.

- Не можеш мене да ме измамиш!

- Што? Кралицата ќе го продаде својот накит за ти да можеш да патуваш? Што мислиш дека јас сум глупача? Што има меѓу тебе и таа старката?

- Не ти давам никаде да одиш! Секогаш нешто смислуваш само за да ме оставиш сама!

- Ништо нема да се случи ако светот и понатаму е рамен.- Немој да се облекуваш, затоа што ти НЕ ОДИШ!!!

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by trpe Вто Дек 21 2010, 18:26

Караници и тепаници - Page 3 79941 Какви се такви се, сепак требал да се ожени Караници и тепаници - Page 3 104553
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Вто Дек 21 2010, 23:34

Караницата има и добра страна заради тоа што последователно ќе не’ натера да бидеме повнимателни еден кон друг, заради опасноста од несакани последици. Но, ако почнат подсмевања во лице или зад грб, несреќата е неизбежна.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Александра Саб Дек 25 2010, 23:48

караницата е доказ дека барем на едниот не му е сеедно kula
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Вто Јан 11 2011, 21:47

Сега прочитав дека идно време од “ Те сакам “ било “ Мрш у пичку матер! “ affraid

Значи минато време би било “ У, ама би и’ го бапнал на оваа “ iznenad
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман Вто Јан 11 2011, 23:49

zbunet напиша:Сега прочитав дека идно време од “ Те сакам “ било “ Мрш у пичку матер! “ affraid

Значи минато време би било “ У, ама би и’ го бапнал на оваа “ Караници и тепаници - Page 3 538444hhahahhahaha
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Нед Фед 20 2011, 20:11

Трет си, значи и’ се мешаш во мислите додека е со вториот.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман Пет Мар 11 2011, 20:30

- Ти, ваква таква онаква,
- Ај душиче доста, ме пукна, ај кажи дали ме сакаш
- Не кажувам!
- Ај...ај...ај... јас тебе те сакам многу, а ти????????
- хм.... (со половина уста) Те сакам, ама не заслужуваш
- ама тоа сонце мое не е по заслуга, хехе...

(Далас, арно ли му реков?) Караници и тепаници - Page 3 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Александра Саб Мар 12 2011, 14:40

lol! Кидман, дури ни јас не би можела поарно Караници и тепаници - Page 3 296950
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман Пон Мар 14 2011, 20:52

If a woman says she hates you - it means she love you, but you're an asshole
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Александра Сре Мар 16 2011, 01:11

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Чет Мај 19 2011, 14:19

Нема подобра утеха и поддршка сем да ти го притисне твоето уплакано лице на нејзините гради. kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Чет Мај 19 2011, 14:41

Караници и тепаници - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTEWvGkppgxi8lf7jhbjo9i0Zzao29LNYmJh0B9MYVwrAHqZwHk
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Чет Мај 19 2011, 15:40

Па прво нешто што запознава бебето, што е? kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Чет Мај 19 2011, 17:18

Внатрешноста на матката kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Чет Мај 19 2011, 18:49

Otkoa ke izleze smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Чет Мај 19 2011, 21:38

Караници и тепаници - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTlviP7nSaLBQW3-OJOVdX1ePOliZOrF1K-dJXQCTNA4hGrbjKrxw
Веднаш му светнуваат smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Чет Мај 26 2011, 13:55

Lesno im e na onie koi imaat losi zeni, bez griza na sovest gi izneveruvaat kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Саб Јун 11 2011, 12:47

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Нед Јун 19 2011, 12:25

Ako pogresno te razbere bar ke znaes kade i' e pametot kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Нед Јун 19 2011, 13:49

Ако никогаш не болело...никогаш и не било љубов smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 3 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот