МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо му фали ?

+2
Александра
zbunet
6 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Шо му фали ? Empty Шо му фали ?

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 16:29

На патнерот да ти биде таман ? И што ти фали па на тебе да му бидеш таман ?


Последната промена е направена од zbunet на Саб Сеп 04 2010, 17:26. Мислењето е променето 1 пати
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 16:30

Мене ми вика дека ми фали даска Шо му фали ? 497844

А ја и’ викам дека не е така како што мисли таа кога имаме недоразбирање.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Александра Нед Сеп 05 2010, 00:10

му фали замена за мене, од време на време, за да му биде се` таман
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by keti Нед Сеп 05 2010, 13:19

Изгледа мене ми фали нешто, ама се уште не знам што...Кога ќе дознаам ќе ви кажам... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Пон Сеп 06 2010, 09:57

Има нешто вишак на лабораториските анализи...а за фалење,да не почнувам trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Пон Сеп 06 2010, 10:38

Да го спроведам на дело тоа што го пишувам, а не само да ги лажам луѓето
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Пон Сеп 06 2010, 10:42

Ај да видиме kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Сре Сеп 08 2010, 19:59

Тој сака се’, ама од таа што не дава.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Сре Сеп 08 2010, 22:13

,,Ко пита,не скита,,-викаат комшииве. flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Сре Сеп 08 2010, 22:24

Затоа и знаат се’ што се случува у комшилак Шо му фали ? 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Сре Сеп 08 2010, 22:40

kez Мислев на комшииве,Срби пошто тоа е нивна пословица.Дека ако некој нешто навистина сака,треба само да си праша.А ние Македончиња викаме:-За прашање пари не земаат... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Сре Сеп 08 2010, 23:06

Кога се спремам да прашам нешто ваква мисла ми поминува низ глава дека ќе се случи последично Шо му фали ? Rirede10, Шо му фали ? 395608
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Сре Сеп 08 2010, 23:13

Тоа е тоа што ни фали,ние жените премногу прашуваме,а вие мажите премалку...никако да најдеме некоја златна средина guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Сре Сеп 08 2010, 23:30

Абе земи обичен пример. Жена, богата со сите визуелни атрибути, блешти пред очи, а ние мајмунчиња влакнести, подгрбавени од несигурност, кај има тука муабет ? Бараме некоја несигурна и изгубена „ Аха , оваа ќе падне, не знае каде е“ Шо му фали ? Lol
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Чет Сеп 09 2010, 00:03

paga smea Има нешто и во мажите(само во некои , додуша)блештаво што не привлекува,па не сте сите majmun igrac ...Има и tigar
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Тото Чет Сеп 09 2010, 01:13

Се почесто мислам дека за нејзин вкус треба да имам потврд
... карактер, а не секогаш кога ќе свирне
да трчам како гладно кутре и да мафтам со опашот.

Но, што можам, посилно е од мене usramen
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by keti Чет Сеп 09 2010, 22:08

Тоа се вика ЉУБОВ...Затоа е посилно од тебе, Тото... Шо му фали ? 125943 Шо му фали ? 125943 Шо му фали ? 125943
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Александра Пет Сеп 10 2010, 17:06

ништо не му фали. толку е фин што би можел да работи за некој крал како шеф на протоколот.
само што . . . понекогаш не го разбирам seti se
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Пон Сеп 20 2010, 14:57

Секоја жена е како лек, само прво треба да го прочиташ упатството и дали е правиот лек кој ти треба.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Пон Сеп 20 2010, 15:32

Исто е и со мажите,само што непрописна и претерана употреба на лекот може да го претвори во отров. kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Пон Сеп 20 2010, 15:49

Или да го изгуби саканото дејство Шо му фали ? 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Пон Сеп 20 2010, 17:01

Па,некогаш и тоа се случува iznenad Секој лек си има рок на траење,ако е поминат се фрла kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Кидман Пон Сеп 20 2010, 17:59

или уште од почеток да си ја утнал дијагнозата
ти си мислиш аритмија, тоа ти било анизометропија Шо му фали ? 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Александра Пон Сеп 20 2010, 20:11

се` доктори, кој од кој, машала kez guska
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Кидман Пон Сеп 20 2010, 21:21

да не ми се налути Хоти, ама имаме една медицинска сестра во друштвото и кога разговараме за болести, таа завзема еден ,,стручен,, став и вика, - Само витамин Ц!!!
Ама нога ме боли, - Само витамин Ц
ама уво ме боли, - Само витамин Ц
и мене и на Енџи ни е зафрканција и ја имитираме, - Само витамин Ц
Шо му фали ? 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот